Nowa odsłona Centerboxa

Podziel się:
Centerbox to jedno z flagowych rozwiązań firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Ten wielofunkcyjny moduł opracowany przez polskiego producenta zdobył w ciągu ostatnich lat uznanie inwestorów i projektantów. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku i zmieniające się trendy, Plast-Met odświeżył jego design i wprowadził udoskonalenia, które sprawiają, że stał się on jeszcze bardziej funkcjonalny. Wybierać można spośród kilku wersji, idealnie dopasowując strefę wejściową do własnych potrzeb.

Fot. Plast-Met Systemy OgrodzenioweFot. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe
Centerbox stworzony przez Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe to moduł przeznaczony do montażu przy furtce, który stanowi swoiste centrum zarządzania funkcjami ogrodzenia. Integruje w sobie systemy zasilania oraz sterowania dla bramy, furtki i oświetlenia. Moduł Centrebox wszystkie elementy instalacyjne skrywa w nowoczesnej, prostopadłościennej obudowie w modnym antracytowym kolorze. Zwieńczony jest dwoma lampami LED, które zapewnią bezpieczeństwo w strefie wejściowej i efektownie ją podkreślą. W górnej części znajduje się miejsce na domofon lub wideodomofon oraz numer domu, poniżej - skrzynka na listy, część dolna mieści zasilanie i sterowniki, z łatwym dostępem dla serwisanta.

Fot. Plast-Met Systemy OgrodzenioweFot. Plast-Met Systemy OgrodzenioweFot. Plast-Met Systemy OgrodzenioweFot. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Nowy design w kilku wersjach do wyboru

Od początku Centerbox projektowany był w taki sposób, aby idealnie wkomponowywał się w stylistykę Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych, łącząc praktyczne funkcje z estetycznym wyglądem. Po kilku latach obecności na rynku przyszła pora na odświeżenie wyglądu. Nowoczesnego charakteru dodało przede wszystkim zlicowanie wszystkich elementów z powierzchnią ścianki frontowej. Wystająca do tej pory pokrywa wlotu skrzynki na listy jest teraz całkowicie płaska, podobnie jak obudowa domofonu i wideodomofonu. Dodano też elementy ze stali nierdzewnej, które efektowanie odcinają się na tle ciemnego antracytu. Całość wygląda elegancko i doskonale wpisuje się w najnowsze trendy architektoniczne. Design urządzenia jest jednak na tyle stonowany i uniwersalny, że Centerbox będzie równie dobrze komponował się z też otoczeniem utrzymanym w tradycyjnym stylu.
REKLAMA:

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe oferuje klientom możliwość dostosowania Ceterbox do własnych potrzeb. Z tego względu przewidziano dostępność kilku wersji modułu. Najbardziej ekskluzywna opcja nie tylko posiada domofon lub wideodomofon, ale także podświetlany numer domu i wygrawerowaną nazwę ulicy. Można zdecydować się też na montaż samego domofonu/wideodomofonu lub zrezygnować z tego urządzenia, wybierając numer z nazwą ulicy lub bez niej. Producent przewidział też możliwość zamówienia rozwiązań niestandardowych, np. Centerbox z nietypowym wycięciem pod domofon.

Fot. Plast-Met Systemy OgrodzenioweFot. Plast-Met Systemy OgrodzenioweFot. Plast-Met Systemy OgrodzenioweFot. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Udoskonalenia techniczne

Nowy Centerbox przeszedł nie tylko lifting wizualny. Projektanci bowiem uwzględnili również podniesienie jego funkcjonalności. Przykładowo w drzwiczkach z tyłu Centerboxa dodano trzy otwory zabezpieczone „szybkami” z przyciemnianym tworzywem sztucznym (szkło akrylowe). Poprawia to zasięg sygnału WiFi, wykorzystywany m.in. przez moduły wLightbox sterujący systemem oświetleniowym czy wGatebox obsługujący automatykę bramową.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe
#ogrod #ogrody #produkty #Ogrodzenia i bramy

Więcej tematów: