NOWOŚĆ: Aluminiowa pergola tarasowa OpenSky w ofercie firmy PAGEN

Podziel się:

Pergole tarasowe świetnie wpisują się w trendy współczesnego budownictwa i stały się naturalnym kierunkiem rozwoju oferty handlowej firmy PAGEN. Producent okien, drzwi, rolet, bram garażowych i drzwi tarasowych wprowadził do swojego portfolio produktowego pergolę tarasową MB-OpenSky 120 w systemie ALUPROF.

Pergolę oferowaną przez PAGEN wyposażono w dwuspadowy system odwodnienia, zapewniający skuteczne odprowadzenie wody opadowej z dachu całą powierzchnią słupa z wydajnością nawet do 57 l/min. Przeprowadzone badania dowiodły, że dla maksymalnych gabarytów konstrukcji (długość 6m x szerokość 4m x wysokość 3m) dopuszczalne obciążenie śniegiem wynosi 72 kg/m2, przy jednoczesnym obciążeniu wiatrem o prędkości do 110 km/h.

Moduł dachowy złożony z lameli dostępnych w dwóch kształtach, umożliwia niezwykle płynną zmianę nachylenia w osi od 0 do 135 stopni, a mechanizm sterowania dachem został całkowicie ukryty w konstrukcji systemu. Zastosowanie innowacyjnej metody spasowania profili pozwoliło na zapewnienie stabilności całego systemu, a także na estetyczne połączenia bez widocznych szczelin – informuje Sebastian Sosin, Dyrektor Produkcji w PAGEN.

Dzięki odpowiednio dopasowanym profilom, w pergoli MB-OpenSky możemy zastosować cały wachlarz przesłon bocznych, począwszy od przesuwnych skrzydeł aluminiowych, poprzez różnorodne formy przeszklenia aż po ruchome rolety tekstylne obsługiwane z poziomu smartfona. Ponadto w przypadku zastosowania przesłon bocznych istnieje możliwość ich integracji z systemem dachowym, dzięki czemu możemy sterować całą pergolą za pomocą jednego urządzenia. Pergolę OpenSky możemy wzbogacić także o system oświetlenia LED zintegrowany z konstrukcją lameli dachowej lub opasać nim całą konstrukcję.

Taras jest miejscem odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu w ciągu dnia, zaś wieczorem miejscem celebrowania relacji z bliskimi. Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz aranżacji pergoli, może być przestrzenią do spędzania czasu niezależnie od warunków pogodowych. Z pewnością warto rozważyć jej zakup przed zbliżającym się sezonem letnim – podsumowuje Arkadiusz Gemza, Product Manager w PAGEN.

Więcej informacji na stronie www.pagen.pl/pergole oraz salonach sprzedaży.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: PAGEN
#ogrody #taras #systemy #z aluminium #produkty #PAGEN

Więcej tematów: