Promocja letnia: MS więcej niż OKNA oferuje 25% rabatu na okna, drzwi, fasady, rolety i żaluzje fasadowe!

Podziel się:

MS więcej niż OKNA, wiodący producent i dostawca okien, drzwi i systemów fasadowych, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, wraz z pierwszym dniem lata uruchomił Promocję Letnią.

Firma udziela swoim klientom aż do 25% rabatu na okna, drzwi, fasady, rolety i żaluzje fasadowe. Ta doskonała oferta stanowi sporą ulgę dla portfela wszystkich osób planujących modernizację swojego domu lub biura. Rozpoczęte wczesną wiosną budowy, latem zazwyczaj zyskują miano „stanu surowego otwartego SSO” co oznacza, że są one gotowe na montaż stolarki otworowej, a Promocja Letnia jest dobrą okazją do zakupu stolarki.

Co zasługuje na największą uwagę?

Zdecydowanie będą to okna tarasowe Patio HST i SkyLine oraz drzwi aluminiowe i okna Premium 86. To na nie, w przypadku 100% przedpłaty jest właśnie aż 25% rabatu. 

Patio HST 77 to aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne, których konstrukcja pozwala na stworzenie ekskluzywnych przeszkleń o dużych gabarytach. Zastosowane materiały oraz rozwiązania techniczne pomagają osiągnąć wysoki stopień ochrony cieplnej i akustycznej. Co ciekawe, system Patio HST 77 pozwala stworzyć wyjątkowe rozwiązanie – całkowicie otwarte naroże.

Z kolei SkyLine to propozycja dla tych, którzy chcą dyskretnie połączyć wnętrze swojego domu, z tym co poza nim. Profile ościeżnicy tych drzwi ukryte są w ścianach, suficie oraz podłodze, a profile skrzydła w dolnym i górnym fragmencie ramy. Widoku nie przesłania także słupek, którego szerokość wynosi zaledwie 25 mm. Taka konstrukcja pozwala tworzyć szklane ściany o naprawdę dużych wymiarach.

Promocja obejmuje także produkty PVC z serii: MSline, MSline+, Wood Look, ALU LOOK, FORMA oraz rolety i moskitiery na które można uzyskać 18% rabatu.

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania

Warto mieć na uwadze także to, że dorady handlowi MS pomagają w uzyskaniu dofinansowania do wymiany stolarki. Dzięki skorzystaniu z programów takich jak "Czyste powietrze", "Ciepłe mieszkanie" lub "Ulga termomodernizacyjna", Klienci mogą obniżyć swoje wydatki związane z wymianą okien i drzwi.

Promocja Letnia MS więcej niż OKNA w połączeniu z dostępnymi programami dofinansowania stanowi doskonałą okazję do poczynienia dużych oszczędności przy zakupie nowoczesnych i energooszczędnych produktów, które korzystnie wpłyną na komfort życia domowników.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: MS więcej niż Okna
#wiadomości #okna i drzwi #promocje #Buduj z MS więcej niż OKNA

Więcej tematów: