<

Dofinansowanie do wymiany okien w ramach programu "Czyste Powietrze"

Zbliżający się okres zimowy i rosnące koszty ogrzewania skłaniają nas do przemyślenia termomodernizacji naszego domu. Na rynku funkcjonuje obecnie kilka programów, w ramach których można pozyskać dofinansowanie na wymianę źródła ciepła, ocieplenie domu czy też wymianę stolarki okiennej...

Więcej...

Promocja letnia: MS więcej niż OKNA oferuje 25% rabatu na okna, drzwi, fasady, rolety i żaluzje fasadowe!

MS więcej niż OKNA, wiodący producent i dostawca okien, drzwi i systemów fasadowych, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, wraz z pierwszym dniem lata uruchomił Promocję Letnią.

Więcej...

30 lat MS więcej niż OKNA

Firma MS więcej niż OKNA obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia na rynku. W ciągu trzech dekad firma wyznaczała nowe trendy i dokonywała przełomów w produkcji okien drewnianych, stolarki PVC oraz otworowej ślusarki aluminiowej.

Więcej...

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania

Doradcy handlowi MS więcej niż OKNA pomogą w uzyskaniu finansowania.

Więcej...

Nowinki z MS więcej niż OKNA

Promocja Wiosenna!

Więcej...

MS więcej niż OKNA na międzynarodowych targach InterDOM w Łodzi

W dniach 3-5 marca w Łodzi odbyły się międzynarodowe targi budownictwa i aranżacji InterDOM. To duże wydarzenie branży budowlanej i architektonicznej. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „DOM to miejsce, które nas łączy”, co było podkreśleniem wagi budownictwa mieszkaniowego.

Więcej...

MS więcej niż OKNA z wyróżnieniem Budowlana Marka Roku 2021

Wyróżnienie w kategorii okna elewacyjne trafiło do firmy MS więcej niż OKNA. Tytuł Budowlanej Marki Roku przyznawany jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Więcej...

Dostępna jest już klasyfikacja najlepszych marek materiałów budowlanych!

10 czerwca ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku I Champion Roku 2021

Więcej...

Okna w kuchni – jakie mamy do wyboru?

Okna w kuchni to nie tylko źródło najzdrowszego, naturalnego światła, ale również możliwość szybkiego i skutecznego wywietrzenia pomieszczenia. Tylko jaką stolarkę wybrać, by była jednocześnie: piękna, funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu? Możliwości jest zaskakująco wiele.

Więcej...

Zamów stolarkę w lepszej cenie

Uwolnij się od kosztów – to hasło startującej właśnie zimowej promocji marki MS więcej niż OKNA. W jej ramach, już teraz można zamówić okna i drzwi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na jakie rabaty można liczyć? I które produkty są nimi objęte?

Więcej...
Loading...