MS więcej niż OKNA wyróżniona w rankingu „Budowlana Marka Roku 2024” w kategorii OKNA ELEWACYJNE

Podziel się:

Firma MS więcej niż OKNA z dumą informuje, że zdobyła prestiżowe wyróżnienie w tegorocznym rankingu „Budowlana Marka Roku 2024” w kategorii OKNA ELEWACYJNE.

Nagroda została przyznana za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych. Tytuł ten nadano na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Wyróżnienie to jest szczególnie istotne dla producenta, ponieważ potwierdza, że jego starania w dostarczaniu najwyższej jakości produktów oraz budowaniu zaufania wśród klientów przynoszą oczekiwane rezultaty.

Nagrodę odebrał Dyrektor Handlowy Piotr Nadolny. MS więcej niż OKNA wyraża dumę z tego osiągnięcia i składa podziękowania wszystkim Pracownikom, Partnerom oraz Klientom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Warto wspomnieć, że w 2024 roku firma MS więcej niż OKNA ponownie rozszerzyła swoją ofertę o okna drewniane! Teraz w asortymencie producenta stolarki otworowej znajdują się nie tylko okna wykonane z PVC i aluminium, ale także okna i drzwi drewniane oraz drewnianoaluminiowe. Drewniana stolarka otworowa dostępna jest w pięciu liniach produktowych: Modern, Soft, Classic, Art oraz Old. Różnorodność oferty gwarantuje możliwość dopasowania jej wyglądu do estetyki budynku oraz wystroju wnętrza.

Do produkcji drewnianej stolarki otworowej MS wykorzystywane jest tylko drewno najwyższej jakości. Każdy materiał jest wysezonowany i dokładnie sklejony. Jako jeden z nielicznych producentów stolarki drewnianej, firma MS posiada system monitorujący wilgotność powietrza na całej powierzchni fabryki. Dzięki temu, drewno podczas całego procesu utrzymuje prawidłową wilgotność, co przekłada się na jakość i trwałość finalnego produktu. Klienci mogą wybierać spośród takich rodzajów drewna jak: sosna, modrzew, świerk, dąb, a także drewna egzotyczne jak meranti i mahoń afrykański sapeli.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: MS więcej niż Okna
#wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #Buduj z MS więcej niż OKNA

Więcej tematów: