Commercecon buduje halę dla firmy Kiestal. W Krzepicach produkowane będą rury i profile stalowe

Podziel się:

Kiestal, polska spółka z branży metolowej, inwestuje w nowy obiekt produkcyjny. Do połowy tego roku w Krzepicach na Śląsku stanie nowoczesna hala przemysłowa o łącznej powierzchni prawie 13 tys. mkw. Realizację budowy inwestor powierzył firmie Commercecon.

Commercecon pod koniec ubiegłego roku ruszył w Krzepicach k. Częstochowy z budową hali produkcyjnej dla firmy Kiestal, specjalizującej się w produkcji rur i profili stalowych dla różnych branż przemysłowych: meblarskiej, motoryzacyjnej, logistyczno-magazynowej czy budowlanej.

Budynek będzie miał wysokość ok. 10,5 metra, a jego całkowita powierzchnia sięgnie prawie 13 tys. mkw. Hala powstaje w konstrukcji żelbetowej.

Na uwagę zasługuje konstrukcja budynku dostosowana do późniejszej implementacji zautomatyzowanego parku technologicznego, w tym suwnic o udźwigu 10 ton wykorzystywanych podczas procesu wytwórczego. Konstrukcja będzie także odpowiadać obciążeniom paneli fotowoltaicznych, których instalacja planowana jest na dachu obiektu. Hala wyposażona zostanie w 2 doki oraz 7 bram załadunkowych. - mówi Marcin Wojcieszek, Dyrektor ds. Realizacji w Commercecon.

Budowa obiektu produkcyjnego w Krzepicach stwarza firmie Kiestal nowe możliwości rozwoju. Pomoże przede wszystkim skonsolidować i znacząco usprawnić proces produkcyjny, a także skrócić operacje logistyczne. Dzięki temu producent będzie w stanie rozwijać współpracę z doczasowymi klientami, ale także pozyskiwać i efektywnie obsługiwać nowe rynki zbytu.

Zakończenie prac budowlanych planowane jest na II kwartał br.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#wiadomości #inwestycje #prawo #nieruchomości #materiał partnera #Commercecon

Więcej tematów: