Poukładaj dom z produktów WIŚNIOWSKI

Podziel się:

Budowa, remont czy termomodernizacja – komplementarna oferta dopasowanych produktów WIŚNIOWSKI pozwoli na stworzenie domu, o jakim marzy każdy z nas. Wiosenna promocja WIŚNIOWSKI umożliwia skompletowanie zestawu składającego się z bramy garażowej, okien, drzwi oraz ogrodzenia na preferencyjnych warunkach.

Ciepła brama garażowa

Spadek cen automatycznych bam garażowych aż o 25% to korzystny wybór najlepszego rozwiązania. Bramy UniTherm i UniPro sprawdzają się zarówno w garażach wolnostojących, jak i tych w bryle domu. Zapewniają oszczędność energii – panel INNOVO w bramach UniTherm jest grubszy nawet o 20 [mm], dzięki czemu posiada wysokie właściwości termoizolacyjne. Zostały wpisane na listę Zielonych Urządzeń i Materiałów Instytutu Ochrony Środowiska, dzięki czemu można rozliczyć je w programie “Czyste Powietrze”.

Funkcjonalne okna i drzwi tarasowe z rabatem do 35%

Najpopularniejsze okna i drzwi tarasowe PVC WIŚNIOWSKI pozwalają na odpowiednie doświetlenie wnętrz, dzięki czemu przebywanie w nich pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i koncentrację. Regulację dostępu promieni słonecznych i ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń zapewnią rolety PROTECTA, które teraz również dostępne są w atrakcyjnym rabacie do 35%.

Bezpieczne drzwi CREO i NOVA

Troska o bezpieczeństwo najbliższych sprawia, że w naszym domu wybieramy produkty, które je zapewnią. Wymagające testy antywłamaniowe przeprowadzone w prestiżowym laboratorium IFT Rosenheim pozwoliły na uzyskanie przez drzwi NOVA certyfikatów w klasie antywłamaniowej RC2 (nawet wówczas, gdy drzwi pozostają niezaryglowane), zaś w przypadki drzwi CREO – RC2 i RC3. Odporność na wiatr czy deszcz pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu przez długi czas, a funkcjonalne rozwiązania umożliwiają rezygnację z kluczy.

Ogrodzenie z 10-letnią gwarancją antykorozyjną 

Ogrodzenie to wizytówka całej posesji, dlatego warto wybrać takie, które jest wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Ocynkowane i malowane proszkowo ogrodzenia WIŚNIOWSKI w systemie duplex posiadają 10-letnią gwarancję antykorozyjną. Dokonując zamówienia na kompletny system ogrodzeniowy marki WIŚNIOWSKI w jednym ze wskazanych modeli, otrzymujemy 5% rabat.

Wiosenna promocja WIŚNIOWSKI pozwala poukładać dom z produktów IWŚNIOWSKI tak, jak każdemu pasuje, na dodatek w korzystnych cenach. Bramy garażowe UniPro i UniTherm, okna PVC PRIMO i DEVELO oraz drzwi CREO i NOVA spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”, dzięki czemu ich zakup jest podwójnie korzystny – to doskonałe produkty dostępne na najlepszych warunkach, a dodatkowo część zainwestowanych środków można odzyskać z programów wspierających termomodernizację.

Weź udział w promocji: http://wisniowski.pl/oferta-specjalna

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: WIŚNIOWSKI
#drzwi #wiadomości #okno #brama #okna i drzwi #promocje #wisniowski #brama_ogrodzeniowa #roleta

Więcej tematów: