UCHWYT Y-FRAME OD BLUE DOLPHIN: JEDEN UCHWYT – WIELE MOŻLIWOŚCI!

Podziel się:

Uchwyt Dolphin-Y-Frame wyjątkowo lekki, płynnie regulowany, zapewniający idealne rozłożenie nacisku podczas malowania. To tylko niektóre z jego zalet, z którymi zapraszamy Was do zapoznania się.

Elastyczność i Wygoda

Uchwyt Y-Frame został zaprojektowany z myślą o wygodzie i efektywności. Po pierwsze, jest wykonany z ultralekkiego tworzywa, które dodatkowo wzmacniane jest włóknem szklanym, co gwarantuje wyjątkową wytrzymałość w połączeniu z niską wagą. Po drugie, cała jego konstrukcja – to innowacyjny mechanizm, który pozwala dostosować uchwyt do różnych szerokości wałków.

Uchwyt zbudowany jest z dwóch ramion, nakrętki stabilizującej i korpusu. Dzięki mechanizmowi regulacji szerokości ramion w zakresie od 30 do 45 cm, możemy idealnie go dopasować do różnych wałków, co pozwala malować nawet dwa razy szybciej. Łatwość regulacji sprawia, że wymiana wałka przed, a nawet w trakcie malowania, nie wywołuje żadnych problemów lub niezręczności.

Wielofunkcyjność w Praktyce

W momencie wprowadzania uchwytu Dolphin-Y-Frame na rynek, w ofercie były pasujące do niego wałki o dwóch szerokościach (37 oraz 45 cm). Obecnie oferta stała się jeszcze bardziej wszechstronna. Dodano wałek o szerokości 30 cm, co umożliwia wybór spośród trzech różnych szerokości, zapewniając większą elastyczność w malowaniu zarówno małych, jak i dużych powierzchni.

Dla pełnej wydajności malowania mamy także dedykowany kij DolphinXtender oraz kuwetę malarską Jumbo MAX o pojemności aż 8 litrów. Przed malowaniem do kuwety warto włożyć mocny foliowy pokrowiec, który pozwoli po pracy nie męczyć się z myciem kuwety oraz pomoże oszczędnie zlać resztki farby do wiadra.

Wszystkie te akcesoria można kupić zarówno osobno, jak i w zestawie BADASS. To kompletny zestaw do 2X szybszego malowania dla profesjonalnych wykonawców, którzy cenią sobie efektywność i jakość.

Jeden uchwyt, wiele możliwości!

Uchwyt Y-Frame Dolphin to nie tylko narzędzie, to zmiana sposobu myślenia o malowaniu. Dzięki swojej wszechstronności, wygodzie i efektywności, staje się niezbędnym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego wykonawcy. Przekonaj się o jego zaletach już dziś i odkryj nową jakość w swojej pracy malarskiej.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Blue Dolphin
#narzędzia #do malowanie #akcesoria #chemia #narzedzie_reczne #blue_dolphin_tapes #produkty

Więcej tematów: