<

Rewolucja w szlifowaniu ręcznym

Subkompaktowa szlifierka punktowa M12 FUEL<sup>&trade;</sup> pozwala profesjonalnym stolarzom szybciej szlifować detale, bez ryzyka zadrapań i wyżłobień. Nową szlifierkę docenią firmy zajmujące się renowacją, np. odnawianiem mebli, wygładzaniem powierzchni otynkowanych, metalowych...

Więcej...

Pierwsza szlifierka do gipsu Bosch Professional: GTR 550

Szlifierka do gipsu typu „Żyrafa” GTR 550 to nowość i pierwsze tego typu narzędzie w ofercie Bosch Professional. W połączeniu z odkurzaczami klasy L i M z systemem automatycznego oczyszczenia filtra (AFC) zapewnia niemal całkowicie bezpyłową pracę przy szlifowaniu płyt kartonowo-gipsowych.

Więcej...

Polerowany beton

Polerowany beton poprawia wygląd, wytrzymałość i odporność na ścieranie posadzki, zmniejszając przy tym ilość koniecznych prac konserwacyjnych i ich koszty. Wykończenie dekoracyjne sprawdza się w salonach wystawienniczych, eleganckich budynkach, domach prywatnych, garażach i innych...

Więcej...

Kompaktowe i poręczne: Pierwsze akumulatorowe szlifierki mimośrodowe Bosch Professional

Pełna kontrola narzędzia dzięki wygodnemu oparciu dłoni i smukłemu uchwytowi. Silniki bezszczotkowe zapewniają szybki postęp pracy i długą żywotność elektronarzędzia.

Więcej...

Gotowa Gładź Polimerowa RAPTOR marki Franspol

Firma Franspol wprowadziła do swojej oferty nowy produkt - gotową gładź polimerową RAPTOR.

Więcej...

Wybieramy szlifierkę do gipsu

Komfortowo i bez pyłu – „żyrafa” pomoże przy remoncie

Więcej...

Siatka ścierna M480 Net i wielootworowy talerza Bosch

Bosch rozszerza swój program materiałów ściernych o siatkę ścierną M480 Net i wprowadza nowy wielootworowy talerz szlifierski do szlifierek mimośrodowych.

Więcej...

Szlifierka kątowa Bosch GWS 750 Professional

Nowa szlifierka kątowa GWS 750 Professional firmy Bosch z tarczą o średnicy 115 lub 125 mm imponuje wysoką mocą, ergonomią i wyjątkowo korzystną relacją ceny do wydajności.

Więcej...

Szlifierka FME822

Praca bez spięcia - system bezpieczeństwa pracy NO VOLT

Więcej...

Siatka ścierna i tuleja magnetyczna od Stanley Fatmax®

Siatka ścierna i tuleja magnetyczna to dwie nowości z poszerzonej gamy akcesoriów STANLEY FATMAX®. Przeznaczone dla zaawansowanych majsterkowiczów i profesjonalistów oprzyrządowanie skutecznie poprawi jakość i szybkość szlifowania lub wkręcania.

Więcej...
Loading...