<

Megatrendy 2020 w designie biur

Co oznaczają i jak odzwierciedlają się w wystroju i organizacji biur?

Więcej...

TRILUX zaufanym dostawcą Deutsche Bahn

Niemieckie koleje realizują zaawansowaną politykę selekcji i klasyfikacji swoich dostawców. Po audycie zakładów produkcyjnych w firmie TRILUX przyznano jej tytuł dostawcy klasy Q1...

Więcej...

Modernizacja oświetlenia

Okazuje się, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom da się przeprowadzić modernizację nawet bez przerw w funkcjonowaniu...

Więcej...

Światła Trilux w holenderskim Wageningen

Spójne i funkcjonalne połączenie sąsiadujących ze sobą obiektów z różnych epok to nie lada wyzwanie. Starania podejmowane, by mu sprostać, częściej niż zachwyt budzą kontrowersje

Więcej...

Rozbudowa i modernizacja multifunkcjonalnego gmachu St. Jakobshalle w Bazylei

„St. Jakobshalle w Bazylei – multifunkcjonalny gmach Szwajcarii” – tak obiekt charakteryzują autorzy promującej go strony internetowej. Trudno o bardziej trafną definicję.

Więcej...

Oświetlenie w przemyśle 2018 - Podsumowanie

Z roku na rok rośnie efektywność energetyczna opraw LED. Coraz popularniejsze stają się rozwiązania z obszaru Internetu Rzeczy. Między innymi z tych względów ostatnie 12 miesięcy w branży oświetlenia przemysłowego było niezwykle interesujące.

Więcej...

Najważniejsze innowacje i zmiany na rynku oświetlenia

Potrzeba wyróżnienia się przez pracodawców i przystosowania się do nowoczesnych form pracy zaowocowała upowszechnieniem biur typu multispace, które coraz rzadziej wyglądają jak typowe pomieszczenia tego typu.

Więcej...

Indywidualizacja oświetlenia biurowego

Jak pogodzić to z faktem, że dla danego typu pracy biurowej norma zaleca konkretne wartości parametrów oświetleniowych?.

Więcej...

W Polskę wyruszy ciężarówka wypełniona nowościami od firmy Trilux

Największe w Europie targi oświetlenia i automatyzacji budynków odbywają się w dwuletnim cyklu we Frankfurcie nad Menem. Tym razem jednak po ich zakończeniu w trasę po Europie ruszyła ciężarówka pełna zaprezentowanych podczas wydarzenia nowości. Jednym z jej przystanków będzie Warszawa.

Więcej...

Relacja z targów Light+Builiding

Rynek branży oświetleniowej innowacji wciąż ku lepszemu

Więcej...
Loading...