newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 16 lipca 2020
14.04.2016r...

Jadar podjął współpracę z firmą budowlaną Dragados

Jadar Sp. z o.o. podpisał kontrakt na 1,3 mln zł z firmą Dragados - generalnego wykonawcę projektu i budowy drogi ekspresowej S-7 na odcinku Radom (Jedlińsk) – Jędrzejów, jako producent komponentów budowlanych w Polsce.
Fot. Jadar
Fot. Jadar
W ramach kontraktu firma Jadar dostarczy materiały budownictwa infrastrukturalnego, takie jak: krawężniki, obrzeża, koryta drogowe i kostkę brukową, do rozbudowy obwodnicy Radomia na granicy województwa mazowieckiego.

- Cieszymy się, że oferta złożona przez spółkę Jadar została uznana za najkorzystniejszą. Duży wpływ na to miała decyzja inwestora projektu GDDKiA, o podniesieniu jakości polskich dróg. Wprowadzono bowiem wymóg stosowania komponentów drogowych o wyższych parametrach technicznych, a Jadar posiada nowatorskie linie produkcyjne i ma możliwość dostarczenia produktów najwyższej jakości – mówi Dariusz Kupidura, Prezes Zarządu Jadar Sp. z o.o.
--
REKLAMA:
--
Wartość inwestycji szacowana jest na 1,3 mln zł netto, a przewidywany termin zakończenia realizacji przypada na IV kwartał 2016 roku.

Warto podkreślić, że tego rodzaju projekty są z sukcesem realizowane przez spółkę Jadar od wielu lat dla klientów z różnych obszarów budownictwa. Producent kostki brukowej i galanterii betonowej zapewniał wysokiej klasy produkty m.in. do budowy krajowej 7., galerii handlowych, stadionów, skwerów czy osiedli.

źródło: Jadar

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d