newsletter reklama projekty domów forum
sobota 4 lipca 2020
21.03.2017r...

Palisada do budowania efektywnych kwietników i skarp

Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych „wysp kwiatowych”. W przeciwieństwie do murków oporowych, element nie tylko porządkuje przestrzeń, lecz też w znaczny sposób podnosi jej estetykę.
Fot. Polbruk
Fot. Polbruk
Fot. Polbruk
Fot. Polbruk

Działka z pagórkami i skarpami zwykle spędza sen z powiek wielu właścicielom posesji. Tymczasem zróżnicowana powierzchnia daje szansę urozmaicenia przydomowego krajobrazu i stworzenia niepowtarzalnego ogrodu. Jak tego dokonać?

Za pomocą palisady zestawione ze sobą ciekawe wizualnie, betonowe elementy w prosty i atrakcyjny sposób wkomponowują w działkę nawet najbardziej problematyczne wzniesienia. Poprawiają stateczność podłoża i lepiej zabezpieczają je przed naturalnymi procesami erozyjnymi, przy jednoczesnej dbałości o porządek przestrzeni i estetykę ogrodu.
--
REKLAMA:
--
Dzięki Palisadzie z łatwością stworzymy również trwałe i efektowne kwietniki, które ubogacą krajobraz ogrodów o płaskiej powierzchni. Pomysł na nowoczesną aranżację „kwiatowej wyspy” jest także świetnym rozwiązaniem pozwalającym na wyeksponowanie przydomowej roślinności.

Palisadę stosuje się również do budowy obramowań wokół drzew, fontann, czy nawet schodów.

Produkt posiada ogromny wybór wysokości (od 30 do 120 cm), chropowata powierzchnia oraz 4 dostępne kolory (szary, grafitowy, czerwony, brązowy). Dzięki zestawieniu elementów stworzymy wyjątkową ozdobę ogrodu.

źródło: Polbruk

Artykuły podobne:

d