newsletter reklama projekty domów forum
sobota 4 lipca 2020
21.04.2017r...

Roca rozszerza ofertę brodzików i drzwi prysznicowych

Brodziki Terran w nowych kolorach, szersza paleta rozmiarów i kolorów Aeron, antypoślizgowe, inspirowane drewnem brodziki Helios, składane drzwi do wnęk prysznicowych BIFOLD
Model Bifolid, Fot. Roca
Model Bifolid, Fot. Roca
Model Aeron, Fot. Roca
Model Aeron, Fot. Roca

Ultrapłaskie modele Terran z możliwością licowania z podłogą to idealna propozycja do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Wykonane z materiału STONEX®, zawierającego rozdrobnione skały dolomitowe, są miłe w dotyku i bezpieczne, dzięki właściwościom antypoślizgowym. Jednak ich teksturowana nawierzchnia stanowi atut nie tylko pod tym względem, ale również elegancji i estetyki całej łazienki. W ofercie dostępna jest szeroka gama rozmiarów (od 800x800 mm do 2000x1000 mm) i kształtów (zaokrąglone, kwadratowe, prostokątne).

Także dotychczasowa paleta kolorów brodzików Terran (Biały, Szary cement, Szary łupek i Czarny), wzbogacona została o nowe modne barwy: Złamana biel, Kremowy, Piasek i Koral. Dodatkowo wzór inspirowany naturalnym kamieniem daje niespotykane dotąd możliwości aranżacji zwolennikom tradycyjnych, jak i awangardowych łazienek. Co ważne, dzięki niezwykle plastycznemu materiałowi STONEX®, brodziki Terran można samodzielnie docinać do niestandardowych wymiarów i kształtów. To pozwala na stworzenie komfortowej strefy prysznicowej nie tylko w dużym salonie kąpielowym ale także w małej łazience, a także zaadaptować na ten cel na przykład istniejącą już w łazience wnękę.
--
REKLAMA:
--
Z materiału STONEX® wykonane są także kompozytowe brodziki Helios. Ich nowe tekstury inspirowane teksturą drewna dostępne są w różnorodnych kolorach (Biały, Szary łupek, Czarny i Kremowy) i rozmiarach. Ta propozycja wyznacza nowe trendy w przestrzeni prysznicowej. To także bezpieczne rozwiązanie ze względu na powierzchnię antypoślizgową.

Dwuczęściowe drzwi do wnęk prysznicowych i kabin prysznicowych Town dostępne są teraz w nowych rozmiarach 80x195 cm i 90x195 cm i nowym systemie składania BIFOLD. Wykonane są z bezpiecznego szkła transparentnego o grubości 6 mm z powłoką Maxi Clean, dzięki której krople wody nie będą się osadzać na drzwiach i będzie można je łatwo wyczyścić. W niewielkiej łazience przestrzeń potrzebna do użytkowania urządzeń jest równie ważna jak ich wielkość. Drzwi, których konstrukcja pozwala na złożenie do wewnątrz, gwarantują dużo miejsca do swobodnego poruszania się nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Warto podkreślić, że po złożeniu drzwi, otwarta przestrzeń do wejścia jest w nowych modelach BIFOLD szersza, co wpływa na komfort korzystania z prysznica. Montując je z brodzikiem o wymiarach 80x80 cm zyskujemy nowoczesną, ergonomiczną przestrzeń prysznicową nawet w najmniejszej łazience.

Wykończone na wysoki połysk drzwi BIFOLD są niezwykle efektowne oraz pasują do wielu serii kompozytowych brodzików – w tym również do modeli Aeron i Helios, które, podobnie jak Terran, wykonane są z materiału STONEX®. Narożne, zaokrąglone lub prostokątne modele Aeron dostępne są w aż 16 rozmiarach i obecnie w trzech kolorach – nowość to Szary łupek i Szary cement. Bogactwo kształtów, wielkości i barw zwiększa swobodę aranżacyjną. Aeron można zabudować równo z podłogą, co likwiduje bariery dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie rozwiązanie tworzy miejsce dostępne dla każdego. Brodziki Aeron są odporne na promienie UV i na ścieranie, a ich gładka powierzchnia pozwala na utrzymanie czystości bez specjalistycznych środków oraz dużych nakładów czasu. To idealne rozwiązanie dla miłośników klasycznych wnętrz.

źródło: Roca

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d