newsletter reklama projekty domów forum
sobota 4 lipca 2020
17.10.2019r...

Nowa kolekcja marki Laveo z dwiema dźwigniami w zestawie – 200% satysfakcji

Marka Laveo, producent armatury kuchennej i łazienkowej, wprowadza na rynek nową serię ASTA, dedykowaną wszystkim salonom kąpielowym, bez względu na rozmiar. Znalazły się w niej baterie natryskowe (ścienna i podtynkowa z boxem), umywalkowe (nablatowa i z korkiem), wannowa oraz bidetowa.
Fot. Laveo
Fot. Laveo

Ich minimalistyczny design połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom tradycyjnych wnętrz, jak i tych, którzy z chęcią sięgają po nowości. Dwie dźwignie będące w zestawie pozwolą na dopasowanie armatury ASTA do stylu naszej łazienki.

Prostota i elegancja

W skład serii ASTA wchodzą baterie: natryskowa, podtynkowa z boxem oraz ścienna, bidetowa, wannowa oraz umywalkowe. Produkty wyróżnia minimalistyczny design bazujący na konsekwentnym wykorzystaniu owalnej formy. Dużym atutem kolekcji są dwie dźwignie w każdym zestawie: gładkiej, która nadaje armaturze bardziej tradycyjny wygląd oraz z otworem, która świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Poza proponowanym designem możemy wybrać tę wersję dźwigni, która bardziej jest dopasowana do naszej ręki. Dwa modele baterii umywalkowych pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania, dopasowanego do posiadanej ceramiki oraz upodobań użytkowników. Dzięki szerokiej dostępności modeli wyposażymy łazienkę w jedną kompletną serię z odpowiednią jakością, która jest podstawą udanych realizacji. Baterie umywalkowe dostępne są w dwóch wariantach designu – niższym z korkiem oraz wersji wyższej – nablatowej, w której wylewka oraz uchwyt regulujący przepływ wody zostały znacznie wyniesione ponad podstawę baterii. Tym samym zasięg wylewki zwiększył się ze 100 mm do 170 mm. Każdy z elementów składających się na serię ASTA dostępny jest w ponadczasowej, chromowanej wersji wykończenia, która sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i bardziej klasycznych łazienkach. Odpowiedni dobór dźwigni pozwoli dopasować baterię do charakteru pomieszczenia.

Uniwersalna czystość formy

Baterie natryskowe dostępne są w dwóch wariantach: podtynkowym z boxem oraz ściennym. Pozwala to na pełne dopasowanie armatury do naszej wizji łazienki. Wszystkie baterie serii ASTA zostały wyposażone w dwie (możliwość indywidualnej aranżacji) jednouchwytowe dźwignie regulujące przepływ wody. Baterie umywalkowe i bidetowa posiadają ceramiczną głowicę o średnicy 25 mm i uzupełnia je korek automatyczny typu „klik-klak” (aby otworzyć przepływ wody, wystarczy go nacisnąć). Dodatkowo rodzaj aeratora zastosowanego w bateriach umywalkowych to popularny NEOPERL, który napowietrza strumień wody, tym samym ograniczając jej zużycie. Podobnie jak w przypadku baterii umywalkowych, baterie bidetowe zostały wyposażone w ceramiczną głowicę o średnicy 25 mm. Dla osób, które zdecydują się na samodzielną instalację baterii, bezcenny okaże się system łatwego montażu. Producent zapewnia także serwis dojazdowy oraz ośmioletnią gwarancję. Wszystkie zestawy baterii z najnowszej serii wyposażone są w 2 dźwignie pozwalające na swobodne dopasowanie ich do aranżowanego wnętrza.
--
REKLAMA:
--
Armatura łazienkowa to element wyposażenia, który poza funkcjonalnością powinien wizualnie korespondować z całością aranżacji pomieszczenia. W zależności od wizji projektanta może on dopełniać zachowany styl bądź stanowić dominantę, będącą pełnowymiarową ozdobą danej przestrzeni. Nowość w ofercie marki Laveo – seria ASTA, która wyposażona jest w 2 dźwignie do wyboru, pozwoli osiągnąć oba cele za pomocą tego samego produktu.

źródło: Laveo

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d