newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 16 lipca 2020
23.05.2012r...

Oszczędność wody

Shower Timer w komplecie z regulatorem prysznicowym Eco+ - to połączenie dwu koncepcji pozwalających optymalnie oszczędzać wodę, energię do jej podgrzania i ilość odprowadzanych ścieków podczas kąpieli pod prysznicem.
Shower Timer - to znany na całym świecie prosty i skuteczny sposób na obniżenie domowych rachunków za bieżącą wodę, energię do jej podgrzania i ilość odprowadzanych ścieków. Doskonale porządkuje czas kąpieli dorosłych, młodzieży i dzieci, pozytywnie wpływa na zmianę dotychczasowych nawyków i wprowadza do łazienki nowy, ekologiczny design.

Regulator prysznicowy - to proste rozwiązanie pozwalające kontrolować wypływ wody ze słuchawki prysznicowej na stałym poziomie, niezależnie od jej ciśnienia i bez kosztownych inwestycji w zmianę na energooszczędną armaturę prysznicową.
--
REKLAMA:
--
Połączenie obu rozwiązań przynosi optymalne efekty oszczędności wody, energii do jej podgrzania i ilości odprowadzanych ścieków podczas kąpieli pod prysznicem a to pozwala cieszyć się niższymi rachunkami za te media.

Fot. Ripple & Neoperl
Fot. Ripple & Neoperl

Podane w tabeli wartości to możliwe do uzyskania oszczędności wody, nie gwarantujemy uzyskania takich samych oszczędności.

Fot. Ripple & Neoperl
Fot. Ripple & Neoperl

Cechy Shower Timer:

- Wodoodporny, nie zaparowuje, doskonale trzyma się gładkich powierzchni, pokazuje aktualny czas, posiada wbudowany stoper z przyjemnym dla ucha alarmem.
- Gotowy do użycia, nie ma potrzeby wcześniejszego kalibrowania, jednym dotknięciem ustawiasz czas kąpieli i gotowe ( rekomendowany czas kąpieli - 5 min).
- Zaprojektowany i wykonany z materiałów bezpiecznych dla środowiska i nadających się do ponownego przetworzenia.
- Podkreśla Twoją przynależność do grupy ludzi świadomie dbających nie tylko o własny budżet, ale również o edukację ekologiczną dzieci i ochronę środowiska.
- To nie zabawka, to urządzenie stosowane i sprawdzone w wielu krajach na świecie, doskonale pomaga oszczędzać wodę, energię i pieniądze.

źródło: Ripple & Neoperl

Artykuły podobne:

Galerie zdjęć:

Filmy:

d