newsletter reklama projekty domów forum
piątek 18 września 2020
21.05.2020r...

Nowość! Brodzik Libra Black Stone od Schedpol Schedline Collection

Remontując łazienkę stawiamy zwykle na produkty, które nie tylko cieszą oko, ale także wyróżniają się wytrzymałością i solidnością. Mając na uwadze potrzeby klientów, które łączą w sobie walory estetyczne z trwałością produktów, marka Schedpol Schedline Collection stworzyła nowy brodzik – Libra Black Stone, który stanowi odpowiedź na wymagania współczesnych łazienek i stref prysznicowych.
fot. Schedpol Schedline Collection
fot. Schedpol Schedline Collection

Brodzik do zadań specjalnych

Nowy brodzik Libra Black Stone charakteryzuje się jedynie 3cm wysokością zabudowy, ale dzięki zastosowaniu w nim europejskiej technologii Stabilsound Plus® zapewnia stabilność i maksymalną wytrzymałość na nacisk – również na rantach i dnie brodzika. Swoją maksymalną trwałość brodzik zawdzięcza również wykorzystanemu do jego stworzenia materiałowi – innowacyjnemu Stonicryl®. To wielowarstwowy kompozyt, który wykazuje wysoką odporność udarową (nie tłucze się w przypadku upuszczenia, np. podczas montażu, czy uderzenia ciężkim przedmiotem), a do tego jest o 60% lżejszy od standardowego brodzika, dzięki czemu z łatwością zamontuje go jedna osoba. Libra Black Stone to także komfort użytkowania i łatwość czyszczenia. Wygłuszające wypełnienie skutecznie zmniejsza hałas spadającej na powierzchnię brodzika wody nawet o 40%! Poza tym stanowi znakomitą termoizolację, co oznacza, że woda dłużej utrzymuje ciepłą, przyjemną temperaturę. Niezaprzeczalnym atutem jest również jego powłoka - AntiBac® i Easy to Clean®. Dzięki niej bakterie na jego powierzchni nie namnażają się, a wszelkie powstałe w wyniku użytkowania zanieczyszczenia są niezwykle łatwe do usunięcia. Zaawansowany technologicznie brodzik Libra Black Stone połączony z profesjonalnym montażem stanowi trwały i bezpieczny element wyposażenia przestrzeni prysznica, a hydroszczelna warstwa ochronna skutecznie zabezpiecza przed pojawieniem się wilgoci czy pleśni.

Nowość! Brodzik Libra Black Stone od Schedpol Schedline Collection
Nowość! Brodzik Libra Black Stone od Schedpol Schedline Collection

fot. Schedpol Schedline Collection
fot. Schedpol Schedline Collection
Nowość! Brodzik Libra Black Stone od Schedpol Schedline Collection

fot. Schedpol Schedline Collection
fot. Schedpol Schedline Collection

Światowe wzornictwo

Dziś w trendach aranżacji wnętrz łazienek obserwuje się znaczny zwrot ku naturalnym materiałom wykończeniowym lub takim, które naturalne imitują. Coraz częściej spotkać możemy drewniane dekory i kamień nie tylko na elementach ruchomych, czyli takich, które łatwo można wymienić czy przesunąć, ale także na ścianach czy podłodze. Naturalne elementy wykończeniowe nierzadko pojawiają się również w strefie prysznica. Brodzik Libra Black Stone posiada fakturę przypominającą naturalny kamień w odcieniu szlachetnej czerni. Matowa powierzchnia nadaje strefie kąpieli niezwykle elegancki i minimalistyczny charakter, podkreślając wyjątkowość aranżacji. Brodzik można „wpuścić w podłogę”, tworząc bezprogowe wejście do prysznica. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo korzystania szczególnie u osób starszych i dzieci, a co więcej - optycznie powiększa przestrzeń, tworząc spójną, jednolitą, niczym niezakłóconą aranżację. Nowe brodziki Schedpol Schedline Collection stanowią harmonijne połączenie designu z najnowocześniejszą technologią produkcji, tworząc estetyczną i funkcjonalną przestrzeń łazienkową na lata.
--
REKLAMA:
--
Oferta brodzików Schedpol Schedline Collection Libra Black Stone obejmuje modele kwadratowe, półokrągłe i prostokątne w różnych wymiarach.

Cena: od ok. 700 zł.

źródło: Schedpol Schedline Collection

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d