newsletter reklama projekty domów forum
sobota 5 grudnia 2020
22.05.2020r...

Dofinansowanie do 80% wszystkich kosztów za udział w targach na całym świecie!

Polski Klaster Budowlany jest operatorem kolejnego Programu Promocji Polskiego Budownictwa, Oświetlenia, Wyposażenia Wnętrz oraz sektorów powiązanych. Dofinansowujemy do 80% wszystkich kosztów za udział w targach międzynarodowych, misjach zagranicznych, konferencjach. Udział w wydarzeniach stanowi okazję do zaprezentowania oferty na wybranych rynkach całego świata i zdobywania nowych kontaktów biznesowych. Każda firma indywidualnie definiuje rynki oraz wydarzenia, na których chce się pojawić z dofinansowaniem.
Fot. Polski Klaster Budowlany
Fot. Polski Klaster Budowlany

Przykładowa sprawdzona lista targów do pobrania: POBIERZ LISTA TARGÓW

W tym momencie prowadzimy kolejny nabór przedsiębiorstw zainteresowanych dofinansowaniem udziału w wydarzeniach w latach 2021-2023. Z Programu Promocji Polskiego Klastra Budowlanego korzysta już ponad 300 firm klastrowych – skorzystaj i Ty! Kategorie kosztów objętych dofinansowaniem w przypadku udziału w targach w charakterze wystawcy lub w przypadku udziału w misji gospodarczej to:
· dla wystawców zakup powierzchni targowej oraz realizacja zabudowy indywidualnej lub zgodnej ze standardem targowym,
· promocja w mediach targowych, zakup wejściówki dla wystawców i gości,
· zapewnienie zakwaterowania, podróży i ubezpieczenia osób w zgodzie z oczekiwanym standardem, w tym także transfery na miejscu wydarzenia,
· transport i ubezpieczenie eksponatów i materiałów promocyjnych,
· i wiele innych.

Cały proces obsługi, realizacji i rozliczenia projektu jest po naszej stronie, Państwo jedynie deklarujecie uczestnictwo w projekcie oraz dostarczacie potrzebne dokumenty wskazane przez Klaster.
--
REKLAMA:
--
W przypadku zainteresowania udziałem w Programie Promocji Polskiego Klastra Budowlanego, proszę o przygotowanie wstępnej deklaracji jakie targi, na jakich rynkach Państwa interesują oraz jakie są przewidywane mniej więcej koszty związane z udziałem w wydarzeniu (koszt wynajętej powierzchni, koszt zabudowy). Proszę o przesłanie wypełnionego załącznika z planowanymi wydarzeniami na kolejne lata oraz przewidywanym kosztem udziału. Jest to wstępna deklaracja, jednak bardzo nam na niej zależy, ponieważ z końcem maja 2020 r. składamy kolejny projekt na internacjonalizację polskich firm. Oczywiście wszelkie zmiany na etapie realizacji projektu będą dozwolone.

źródło: Polski Klaster Budowlany

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d