newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 22 września 2020
13.08.2020r...

Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

Długo wyczekiwane Targi Dom i Ogród wracają w letniej edycji. Profesjonaliści z branży budowlanej spotkają się z właścicielami mieszkań i domów, aby zaproponować im nowoczesne rozwiązania. To także doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w architekturze i budownictwie, a także skorzystania z darmowych porad ekspertów.
Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

Swój udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 150 firm, które zaprezentują szeroki wachlarz artykułów do domu, mieszkania i ogrodu. Wśród wystawców znajdziemy producentów urządzeń grzewczych, fotowoltaiki, mebli, altanek oraz wszystkiego czego potrzebują świeżo upieczeni właściciele nieruchomości.

Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

Co zaprezentują wystawcy?

Na stoiskach będzie można zobaczyć groty solne, donice z laminatu, bramy, ogrodzenia, artykuły ogrodnicze, produkty drzewne czy narzędzia do remontu domu. Dostępnych będzie wiele gatunków wyjątkowych roślin. Kwiaty egzotyczne, owocowe drzewka, rośliny upiększające dom, a także owadożerne.
--
REKLAMA:
--
Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się pokazowy domek od firmy Huscube, który zostanie postawiony przed halą E. Taki moduł jest przeznaczony dla osób pragnących przestrzeni, powietrza, słońca i zieleni. Obiekt mieszkalny jest całoroczny i wykonany w całości z drewna, a jego powierzchnia to 35m2.

Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

Pojawią się również altanki marki Cocoshell. Wyróżnia je to, że są ogrzewane a przy tym energooszczędne dzięki panelowi solarnemu. Oprócz tego, że świetnie się prezentują, są także praktyczne- dlatego to dobre rozwiązanie także dla biznesu.

Kielecka firma Życie na Prąd opowie na stoisku i na scenie jak stworzyć dom bez rachunków. Marka oferuje nowoczesne usługi polegające na czerpaniu korzyści z naturalnych surowców odnawialnych i ograniczeniu energii elektrycznej. Dzięki temu koszty utrzymania domu stają się niższe, a poziom bezpieczeństwa znacząco wzrasta. Ponadto znika także problem z awaryjnością domu.

Prelekcje oraz strefa porad ekspertów

Tegoroczna edycja zostanie wzbogacona o prelekcje ekspertów. Na scenie głównej w hali E przedstawiciele firm udzielą praktycznych porad i odpowiedzą na pytania zwiedzających.

Przedstawiciel firmy Huscube opowie o idei budowania obiektów do 35m2, funkcjonowaniu i korzyściach jakie wynikają z takiego rozwiązania.

Odpowiednie oświetlenie ogrodu może całkowicie zmienić jego charakter, a firma Corten-Art podpowie, jak to zrobić. Marka zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju lamp o nietuzinkowym kształcie. Ponadto będzie można posłuchać o paleniskach, które służą wystrojowi ogrodu, a także pełnią funkcję grilla.

Fundacja Tulipan przygotowała prelekcję: „Domek w każdym ogrodzie i sadzie. Ogólnopolska akcja ratowania pszczół i owadów.” Cenne informacje o tym, jakie korzyści czerpią ludzie dzięki życiu pszczół. Fundacja swoje działania traktuje jako misję ratowania pszczół i owadów zapylających, bez których życie ludzi na ziemi jest zagrożone.

Wśród prelegentów znajdziemy także przedstawicieli świata roślin i fotowoltaiki.

Tradycją i dopełnieniem wystawy jest specjalnie zorganizowana strefa doradców. Zasiadający w niej architekci, projektanci ogrodów, a także doradcy ubezpieczeniowi i kredytowi służyli swoją radą wszystkim tym, którzy mieli budowlane i dekoracyjne wątpliwości.

Bezpieczeństwo

W trosce o zwiedzających oraz wystawców skrupulatnie przestrzegane będą zasady bezpieczeństwa. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wcześniejszej rejestracji oraz wypełnienia deklaracji epidemiologicznej - o nieprzebywaniu na kwarantannie lub w izolacji. Ponadto konieczne będzie zachowywanie odpowiedniego odstępu od innych uczestników wydarzenia. Tak jak w przypadku wcześniej organizowanych kiermaszy zwiedzający będą mieli obowiązek zakrywania ust oraz nosa. Na miejscu dostępne będą punkty do dezynfekcji rąk.

Godziny wystawy oraz bilety

Ulubione targi kielczan już 22 i 23 sierpnia

Targi otwarte są dla zwiedzających w sobotę od godziny 9:00 do 18:00 oraz w niedzielę od godziny 9:00 do 17:00.

Bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 5 zł. Można je zakupić w kasie lub na stronie: https://ticket.targikielce.pl.

Wydarzeniu towarzyszyć będą: Targi Zdrowia i Urody, Targi Rękodzieło, Eco Style oraz impreza motoryzacyjna CK Motors Expo.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Targi KIELCE

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d