Kominki Living Art LVA 191 i LVA 192 firmy Glen Dimplex

Podziel się:
Kominki inne niż wszystkie? Mowa o najnowszych propozycjach firmy Glen Dimplex. Ciekawy wygląd oraz niespotykane funkcje świadczą o ich innowacyjnym charakterze. 8 różnych scen tematycznych z efektami dźwiękowymi, pełna kontrola głośności, włączania i wyłączania ogrzewania za pomocą pilota zdalnego sterowania to niezwykłe możliwości, które niesie za sobą użytkowanie modeli LCD Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 firmy Glen Dimplex.

Kominki Living Art LVA 191 i LVA 192 firmy Glen DimplexWspółczesne przedmioty użytkowe zaskakują wszechstronnością zastosowania. Nikogo nie dziwi już zatem lodówka wyposażona w telewizor czy pralka z radiem. Projektanci z firmy Glen Dimplex, idąc z duchem czasu, poszerzyli ofertę o modele, które oprócz roli estetyczno - grzewczej, charakterystycznych dla standardowych kominków elektrycznych, spełniają nieco inne zadania. Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 to wielofunkcyjne urządzenia, łączące właściwości kominka elektrycznego z telewizorem LCD. Wbudowany termostat wpływa na temperaturę pomieszczenia, wyświetlane efekty świetlne i dźwiękowe zapewniają natomiast domownikom relaks i rozrywkę, niczym telewizor LCD.

Doskonałe na każdą porę roku

Modele Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 wyświetlają w trybie ciągłym 8 różnych scen tematycznych – Akwarium, Góry (2 sceny do wyboru), Wodospad, Plaża, Płonący węgiel, Płonące polana (2 rodzaje), wszystkie wzbogacone o efekty dźwiękowe. Zawieszone na ścianie w salonie lub sypialni, wyposażone w ekran LCD oraz głośniki, urządzenia zapewnią niezapomniane chwile o każdej porze roku. Widok Płonącego węgla czy Płonących polan, wraz z towarzyszącymi im odgłosami, ociepli atmosferę w chłodne jesienne wieczory. Motywy, takie jak Plaża, Wodospad lub Góry Latem sprawdzą się zwłaszcza w zimie, kiedy szczególnie brakuje nam kontaktu z naturą. Z kolei scena Góry Zima przypomni w ciepłe dni o momentach spędzonych na nartach w górskich kurortach. Wszystkie motywy tematyczne działają niezależnie od trybu grzania, a termowentylator o mocy grzewczej 1, 1 kW umożliwia w razie potrzeby dogrzanie mieszkania.
REKLAMA:

Kominki Living Art LVA 191 i LVA 192 firmy Glen Dimplex

Ściana z pomysłem

Ściany w pomieszczeniach to obszar, gdzie bez obawy o zagracenie wnętrza możemy realizować aranżacyjne fantazje. W miejsce zdjęć, obrazów czy telewizora warto pokusić się o zawieszenie na nich przedmiotów nieco bardziej przyciągających uwagę. Urządzenia elektryczne LCD Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 przeznaczone do montażu ściennego spełnią się w roli ciekawej ozdoby. Dzięki designerskim, geometrycznym obudowom wpiszą się świetnie w wystrój wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Panoramiczna obudowa w kolorze czarnym w modelu Living Art. LVA 191 przypomina kształtem telewizor, okrągła, lustrzana w modelu Living Art LVA 192 z kolei lustro. Każda z nich zachwyca niestandardowym wyglądem, a wyświetlane na nich efekty dodatkowo wpływają korzystnie na aranżację pomieszczenia. Wystrój o minimalistycznym wyrazie możemy ocieplić wyświetlając scenę Płonących polan ( 2 do wyboru) lub Płonącego węgla, lub dodać koloru wnętrzom utrzymanym w jednej kolorystyce, poprzez kolorowe motywy Akwarium, Wodospadu, Gór (2 do wyboru), czy też Plaży.
Pomimo, iż urządzenia LCD Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 wykorzystują najnowocześniejsze technologie, ich montaż i obsługa są bardzo proste. Produkt wystarczy po wyjęciu z opakowania zamontować na ścianie i podłączyć do gniazdka za pomocą kabla z wtyczką. Komfortową obsługę ułatwi pilot zdalnego sterowania, zapewniający pełną kontrolę w zakresie wyświetlanych scen, głośności oraz włączania i wyłączania ogrzewania.

Kominki Living Art LVA 191 i LVA 192 firmy Glen Dimplex

Living Art LVA 191 firmy Glen Dimplex:

Typ: Kominek ścienny
Kolor obudowy/ramy: czarny
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 440 x 690 x 78 mm
Pobór energii przez efekt optyczny: 160 W
Moc grzewcza: 1, 1 kW
Cena brutto: 4 990, 00 zł

Living Art LVA 192 firmy Glen Dimplex:
Typ: Kominek ścienny
Kolor obudowy/ramy: lustro
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 700 x 700 x 75 mm
Pobór energii przez efekt optyczny: 160 W
Moc grzewcza: 1, 1 kW
Cena brutto: 5 490, 00 zł
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Glen Dimplex
#instalacje #kominek #produkty #Kominki

Więcej tematów: