Meble - kolekcja Maxliving

Podziel się:
Maxliving, autorska marka meblarska salonów Max-Fliz, zdobywa coraz większą popularność. Zawdzięcza ją najmodniejszej stylistyce oraz stałemu wprowadzaniu nowych pozycji do oferty. Najnowszymi z nich są wypoczynki Nova, Loft i Roler oraz łóżko Cezar.

Fot. Max-FlizFot. Max-FlizNowe propozycje prezentują najlepszy styl meblarski, porównywalny z tym, który rozsławił na świecie włoskich mistrzów tworzenia mebli. Dbałość o nowoczesną formę i szczegóły daje się dostrzec w nowych propozycjach Maxliving.

Pierwszą z nowości jest łóżko Cezar. To połączenie masywnego wyglądu, podkreślonego zagłówkiem łóżka z elegancją i designem. Odpowiedni wypoczynek i sen zapewniają specjalne materace takich marek jak Tempur, Metzeller, Feretti, które posiadają piany wysokoelastyczne i termoelastyczne dopasowujące się do ciała zapewniając najwyższy komfort i odpowiednią termoregulację ciała.

Fot. Max-FlizFot. Max-Fliz- Łóżko Cezar sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach jako główny akcent stylistyczny w pomieszczeniu. Tego typu łóżko potrafi podkreślić ekskluzywny styl i luksusowy charakter sypialni – mówi Marek Jaros z Max-Fliz.

W kolekcji Maxliving znalazły się także nowe meble wypoczynkowe. Sofa Nova wyróżnia się wysoką wygodą i łatwością zagospodarowania przestrzeni.

- Zastosowanie modułów umożliwia niemalże dowolną konfigurację mebli i dostosowanie ich do potrzeb konkretnego wnętrza. Możliwość dopasowania sofy i foteli jest przydatna nie tylko dla klientów ale i dla architektów – mówi specjalista Max-Fliz
REKLAMA:

Również modułowy charakter ma kolejna nowość Maxliving – zestaw Roler. Stworzono go z myślą o komfortowym wypoczynku. Puszyste i miękkie wypełnienia zapewniają relaks, zaś stylistycznie ich kształt stanowi kontrast z surowymi bryłami mebli. W zestawie Roler można zastosować dwa rodzaje tkanin, co daje możliwość pełniejszej personalizacji.

Fot. Max-FlizFot. Max-FlizUżyteczność z wyrafinowanym stylem łączy narożnik Loft. Projektanci zaplanowali go jako mebel wygodny i nowoczesny, który jednocześnie jest bardzo łatwy w rozkładaniu i zawiera spory pojemnik na pościel. Dostępny jest zarówno w wersji prawo i lewostronnej.

Warto dodać, że wszystkie meble Maxliving można wykończyć wieloma rodzajami tkanin i skór o niemalże dowolnych barwach. Projektantom, których dziełem są meble autorskiej marki Max-Fliz udała się rzadka sztuka – połączenie nowoczesnego stylu i daleko idącej personalizacji mebli z atrakcyjną ceną. Na własne oczy o jakości nowych mebli można przekonać się w salonach Max-Fliz w Krakowie i Wrocławiu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Max-Fliz
#czytelnia #meble #wnetrza #Meble pokojowe

Więcej tematów: