Dwukrotne zwycięstwo Drutex-u

Podziel się:
DRUTEX został nagrodzony tytułem Diamenty Forbesa w kategorii dużych firm, a tym samym znalazł się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

Fot. DrutexFot. DrutexW tym roku DRUTEX uhonorowany został również przez magazyn Forbes oraz grupę Onet e-Diamentem Forbesa za najlepszą firmową stronę internetową w województwie pomorskim.

Na listę Diamentów Forbesa trafiły firmy najszybciej zwiększające swoją wartość. Do wyceny „Diamentów Forbesa 2012” wykorzystane zostały dane uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje. Wartość została obliczona na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową. Firmy nagrodzone są podzielone na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży w 2011 roku: firmy małe 5-50 mln zł, firmy średnie 50-250 mln zł, firmy duże powyżej 250 mln zł. W sumie w całym ogólnopolskim zestawieniu Diamenty Forbesa 2012 znalazło się łącznie 2051 firm - 181 w kategorii firm dużych, 556 w kategorii firm średnich i 1314 małych.
REKLAMA:

Celem rankingu Diamenty Forbesa jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które charakteryzują się wysoką jakością zarządzania, profesjonalizmem oraz dynamicznym rozwojem, a także bardzo dobrą jakość oferowanych produktów.

fot. Drutexfot. DrutexZdobycie tak prestiżowej nagrody w czasach spowolnienia gospodarczego jest o tyle cenne, że plasuje firmę w gronie solidnych i wiarygodnych przedsiębiorstw, podkreślając jej wyjątkową dynamikę rozwoju. To już kolejny Diament Forbesa w naszej kolekcji. To istotnie zaszczyt znaleźć się w gronie nagrodzonych, bowiem w rankingu wyróżniane są te firmy, które dzięki swojej wiarygodności biznesowej, a jednocześnie ambitnej strategii działania nie tylko utrzymują, ale wzmacniają pozycję na wysoce konkurencyjnym rynku. W tym roku zostaliśmy uhonorowani podwójnie, jako że docenione zostały również nasze działania marketingowe, które mają odzwierciedlenie w naszej firmowej stronie internetowej. Wyróżnienie w tej kategorii to z kolei uznanie dla naszej strategii komunikacji z rynkiem, dilerami i klientami. Oznacza bowiem, że kreacja i marketing spełniają swą rolę skutecznej platformy komunikacji z rynkiem.. – powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Tegoroczna Gala wręczenia nagród odbyła się 22 lutego w Gdańsku.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #drzwi #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #drutex

Więcej tematów: