Nowa oferta marki Dulux

Podziel się:
Rozpoczęcie sezonu 2012 to nowa, rozbudowana oferta produktowa marki Dulux, połączona z odświeżeniem wizerunku oraz wzbogacona tak, aby w maksymalnym stopniu ułatwić konsumentom wybór koloru i produktu.

Nowa oferta marki Dulux

Zmieniamy siebie

Dulux na całym świecie zmienia logo, by stworzyć spójną, globalną markę.

Misją marki Dulux jest dodawanie kolorów do życia ludzi. Na całym świecie Dulux staje się inspiracją i motorem pozytywnych zmian w ramach jednej idei – „Let’s Colour”. Jej nowe oblicze, w postaci zmienionego logotypu, w pełni oddaje tę energię i potencjał odżywczych zmian.
REKLAMA:

Zmieniamy produkty

Nowy logotyp to tylko początek zmian. Największe zmiany zachodzą w ofercie produktowej, w której połączyliśmy innowacje z dbałością o środowisko i najlepszymi paletami barw, stworzonymi we współpracy ze sztabem ekspertów ds. koloru.

Nowa oferta marki DuluxDulux Kolory Świata to kolekcja 72 wspaniałych kolorów, zainspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata, dostępna w postaci najwyższej jakości lateksowej emulsji do ścian i sufitów o matowym wykończeniu. Dzięki wyjątkowej formule tworzy bardzo trwałe i odporne na zmywanie powłoki, zachowując idealny wygląd i kolor ściany. Podzielona na osiem linii kolorystycznych, inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata paleta, daje pełny i najszerszy na rynku wybór kolorów.

Nowa oferta marki DuluxDulux Kuchnia i Łazienka to lateksowa emulsja do ścian i sufitów przeznaczona do stosowania w kuchni oraz łazience, wykorzystująca unikalną technologię Protect. Nadaje ona trwałą powłokę, odporną na tłuszcz, wilgoć i działanie grzybów pleśniowych. Pomalowane nią ściany na długo pozostaną czyste, a ich kolor – wyrazisty i świeży.

Nowa oferta marki DuluxDulux Światło i Przestrzeń to matowa emulsja do ścian i sufitów z innowacyjną technologią LumiTec™, opartą na rozjaśniaczach optycznych. Dzięki nim ściany odbijają nawet do dwóch razy więcej światła, niż te pomalowane tradycyjną farbą emulsyjną. Teraz nawet małe i ciemne pomieszczenia będą jaśniejsze i optycznie powiększone.

Nowa oferta marki DuluxEmulsja wyprodukowana w trosce o bezpieczeństwo Twoje, Twoich dzieci oraz środowisko naturalne. Unikatowa receptura bez dodatku rozpuszczalników odznacza się minimalnym poziomem zapachu i emisji lotnych związków organicznych, przy jednoczesnych wysokich parametrach krycia i odporności na zmywanie.

Nowa oferta marki DuluxDulux Creations to trzy niezwykłe efekty, które osiągniesz łatwo i szybko, malując wałkiem lub pędzlem, bez stosowania specjalnych technik i narzędzi. Wykończenie Deep Tones to paleta 10 intensywnych kolorów idealnych do wprowadzenia silnych akcentów w pomieszczeniu. Moonlight jest wykończeniem metalicznym, dla podkreślenia charakteru pomieszczenia. Natomiast aksamitna faktura Sand Touch nada wnętrzu delikatności i przytulności.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dulux
#okna #wiadomości #okna i drzwi #dulux

Więcej tematów: