Lekki strop panelowy SMART Jakością roku 2011

Podziel się:
Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji docenili wysokie standardy działalności firmy KONBET na rynku polskim. Lider systemów stropowych został uhonorowany tytułem „Jakość roku 2011” w kategorii „produkt” za system stropowy SMART.

Lekki strop panelowy SMART Jakością roku 2011Kapituła konkursowa doceniła firmę KONBET m.in.: za skuteczną realizację przyjętej polityki jakości oraz pozytywny odbiór działalności przez klientów, pracowników i otoczenie społeczne. Lider systemów stropowych otrzymał tytuł „Jakość roku 2011” w kategorii „produkt” za system stropowy SMART, który spełnia kryteria innowacyjności i funkcjonalności.

Swoją obecną pozycję KONBET zawdzięcza zdobytemu doświadczeniu oraz dobrym pomysłom i trafnym decyzjom podejmowanym w oparciu o potrzeby rynku.
REKLAMA:

– Słuchamy naszych klientów i liczymy się z ich zdaniem – mówi Artur Kisiołek, Prezes Zarządu KONBET Sp. z o.o. Sp. k. – Wiemy, że szukają produktów energooszczędnych i ekologicznych a jednocześnie takich, które redukują koszty inwestycji budowlanej. Jako jedyni w Polsce mamy odpowiedź na takie potrzeby klientów. Tą odpowiedzią jest unikatowy i nowoczesny system stropowy SMART – dodaje.

Wyróżniony  lekki strop panelowy SMART to system stropowy, który dzięki swojej niskiej wadze może być montowany za pomocą lekkiego dźwigu HDS. Układa się go bez użycia stempli. Dodatkowo przy montowaniu stropu SMART nie ma konieczności zbrojenia czy wylewania tzw. nadbetonu, co skraca czas pracy oraz zmniejsza koszty. Cechuje go także wysoka dźwiękoszczelność, duże rozpiętości (aż do 9 m) oraz równa powierzchnia górna i dolna stropu.

Konkurs „Jakość Roku” odbywa się cyklicznie od 7 lat, laureaci uzyskanego tytułu mają możliwość posługiwania się nim swobodnie w celach wizerunkowych i marketingowych. Plebiscyt powstał w celu promocji wysokich standardów jakości w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich firm, co sprawia, że na liście laureatów znajdują się różne firmy - od najmniejszych, aż po międzynarodowe korporacje.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Konbet
#wiadomości #nagrody #ściany #strop #konbet

Więcej tematów: