Złoty Oxer dla Drutex-u

Podziel się:
Firma DRUTEX S.A. oraz Prezes Leszek Gierszewski zostali uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem gospodarczym Złoty Oxer przyznawanym za dynamiczny rozwój oraz konsekwencję i determinację w budowaniu firmy, której wyroby są eksportowane na rynki całego świata.

Fot. DrutexFot. DrutexZłoty Oxer jest trudną podwójną przeszkodą w skokach jeździeckich. Głównym motorem wydarzenia było nawiązanie do europejskiej tradycji organizowania tego typu imprez przy okazji prestiżowych zawodów jeździeckich. Stąd, inspiracją dla Pracodawców Pomorza było przyznanie nagrody mającej na celu wyróżnianie przedsiębiorstwa, które na konkurencyjnym rynku podejmuje się działań śmiałych, odważnych, które postanowiło dokonać bardzo ważnego skoku w inną przestrzeń gospodarczą, zapewniając sobie tym samym rynkowy sukces.

Fot. DrutexFot. DrutexBardzo się cieszę z tak prestiżowego wyróżnienia, tym bardziej, że jest ono przyznawane przez pracodawców, przez społeczność Pomorza. Nagroda stanowi dowód uznania i ukłon w stronę wszystkich pracowników naszej firmy. Każdy z nich ma bowiem swój udział w budowaniu jej sukcesu i siły. Wszystkim przeszkodom, trudnościom i przeciwnościom stawialiśmy czoło jako zespół, stąd Złoty Oxer jest uhonorowaniem zaangażowania i determinacji całego zespołu, za wszystkim im bardzo dziękuję!- powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.
REKLAMA:

Uroczysta Gala odbyła się 22 marca 2012 r. w hotelu Sheraton w Sopocie. Gośćmi honorowymi Gali byli m.in.: Bogdan Borusewicz Marszałek Senatu, Ryszard Stachurski Wojewoda Pomorski, Ryszard Świlski Członek Zarządu Województwa Pomorskiego.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #wiadomości #okna i drzwi #konkursy #drutex

Więcej tematów: