Oświetlenie w szafie

Podziel się:
Przez całe życie gromadzimy różne skarby i rzeczy, które kiedyś mogą się przydać. Aby je przechować, w niewielkim mieszkaniu zagospodarowujemy każdy kąt, który może służyć za schowek, a w dużym domu mamy wiele komórek i składzików. Aby jednak coś szybko znaleźć, konieczne jest dobre oświetlenie.

Fot. Philips Lighting PolandFot. Philips Lighting PolandPhilips Lighting proponuje skuteczne i proste rozwiązanie na takie sytuacje. Lampka SpotOn pozwoli oświetlić miejsca do tej pory ciemne. Małe, kwadratowe, wykorzystujące technologię LED lampki można zamontować wszędzie, gdzie niezbędna jest odrobina światła. Wystarczy zdjąć zabezpieczenie ze znajdującej się z tyłu taśmy samoprzylepnej lub wykorzystać do zamocowania dwie śrubki. Nie musimy też martwić się o doprowadzenie zasilania, gdyż lampka zasilana jest trzema bateriami AAA. Wbudowany czujnik ruchu sprawia, że lampka zapala się wtedy, kiedy tego potrzebujemy i sama gaśnie po 20 sekundach. Czas świecenia lampki SpotOn szacowany jest na sto tysięcy godzin – należy jednak od czasu do czasu wymienić w niej baterie.

Fot. Philips Lighting PolandFot. Philips Lighting PolandLampka SpotOn doskonale sprawdzi się również w sypialni. Małe oświetlanie zamontowane tuż przy podłodze uruchomi się automatycznie, gdy tylko zdejmiemy nogi z łóżka i samo zgaśnie, gdy opuścimy sypialnię. Umieszczenie kilku lampek wzdłuż schodów zapewni bezpieczne korzystanie z nich w nocy, bez potrzeby zapalania gónego oświetlenia. Lampka jest mała, ma nowoczesny kształt i występuje w kilku kolorach, dlatego łatwo go dopasować do każdego wnętrza.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Philips
#czytelnia #w meble #do oswietlenie #wnetrza #w wewnatrz_bud #LED #obud #Oświetlenie LED’owe

Więcej tematów: