Wanny marki Kaldewei

Podziel się:
Wanny marki Kaldewei już dostępne w nowoczesnych, matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours Collection

Fot. KaldeweiFot. KaldeweiSposób korzystania z nowoczesnej łazienki uległ w ostatnich latach gwałtownej przemianie. Staje się ona miejscem wyciszenia, oazą dobrego samopoczucia i relaksu. Zmieniają się też wykorzystywane w niej materiały. Na nowo zadomowiły się w łazienkach drewno i kamień. Za tymi zmianami wkracza także nowa kolorystyka, nie tylko pomieszczeń kąpielowych, ale również urządzeń łazienkowych. Wanny i brodziki prysznicowe nie muszą być już tylko białe. Coraz więcej w łazienkach naturalnych, delikatnych dla oka, wyciszających kolorów, a coraz mniej barw błyszczących i jaskrawych. W palecie Coordinated Colours Collection firmy Kaldewei możemy znaleźć 12 matowych barw idealnie komponujących się z naturalnymi materiałami.

Firma Kaldewei, największy, europejski producent wanien i brodzików ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, zareagowała na ten nowy trend wprowadzając system Coordinated Colours Collection – specjalną paletę matowych kolorów w barwach natury. Dotychczas w tej kolorystyce oferowane były przede wszystkim płaskie brodziki prysznicowe. Teraz także wanny z serii Avantgarde można kupić w zmysłowej, matowej kolorystyce.
REKLAMA:

Fot. KaldeweiFot. KaldeweiDo systemu Kaldewei Coordinated Colours Collection dołączyły cztery typy wanien: ASYMMETRIC DUO, CENTRO DUO, CONODUO i ELLIPSO DUO. Są one oferowane w pięciu ekskluzywnych, matowych kolorach: czarny lava matowy, szary oyster matowy, kremowy seashell matowy, biały arctic matowy oraz elegancki, anthrazit city matowy.

"Eleganckie, ponadczasowe kolory to dzisiaj coś więcej niż trend – są coraz powszechniej stosowane nie tylko w łazience, ale także w przemyśle meblowym i kuchennym" - podkreśla Nicole Roesler, dyrektor marketingu Kaldewei GmbH & Co. KG. I dodaje: "Nawet w branży samochodowej nadeszła era takich kolorów, jak kremowy i ciemny brąz. W łazience spędzamy przeciętnie pięć lat naszego życia. Ważne jest, abyśmy czuli się w tym miejscu wyjątkowo. Kolorystyka odgrywa tutaj zasadniczą rolę!"
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kaldewei
#wnetrza #lazienka #kaldewei #wanna #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: