Grzejniki wielkoformatowe

Podziel się:
Aranżacja dużej przestrzeni jest sporym wyzwaniem sama w sobie. Jeśli dodatkowo należy ją zaprojektować tak, by zapewnić maksymalną funkcjonalność, pojawiają się dylematy – co wybrać: odpowiedni styl wnętrza czy praktyczne rozwiązania.

Fot. Instal-Projekt Fot. Instal-Projekt W dużych domach znajduje się wiele przestronnych pomieszczeń. Hol, salon czy jadalnia o znacznym metrażu, to prawdziwe wyzwanie aranżacyjne. Wbrew pozorom okazuje się, że urządzanie dużej przestrzeni jest tak samo skomplikowane, jak małej. Musimy odpowiednio dobrać i skomponować elementy wystroju, by uniknąć wrażenia „zagracenia”, przy jednoczesnym, optymalnym wykorzystaniu całej powierzchni. Ważną kwestią jest również zachowanie spójnego stylu. Duże wnętrze powinno być dopracowane w każdym szczególe – ważny jest dobór poszczególnych elementów wyposażenia: mebli, oświetlenia i dekoracji. By jednak dobrze czuć się we wnętrzu, musi ono także zapewniać nam komfort termiczny, który uzależniony jest od grzejnika o odpowiednio dobranej mocy grzewczej. Czy duża moc grzewcza musi oznaczać ograniczony wybór produktów o standardowym wyglądzie?

Fot. Instal-Projekt Fot. Instal-Projekt Firma Instal-Projekt zadbała, by ogrzewanie dużych powierzchni mogło się odbywać w dobrym stylu. Grupa ELEGANTE DESIGN to specjalnie zaprojektowane grzejniki, które świetnie sprawdzą się w przestronnych pomieszczeniach i wpasują się w nowoczesny styl większości aranżacji – duże ekrany grzejników INVENTIO i INDIVI NEW, dzięki swojej eleganckiej formie będą podkreślać duże przestrzenie, stanowiąc ciekawy punkt odniesienia dla pozostałych elementów wyposażenia. Dekoracyjne nadruki na ekranach grzejników IINVENTIO stanowią dekoracje same w sobie i idealnie prezentują się na niezagospodarowanych ścianach. Z kolei lustrzane ekrany modeli INDIVI NEW wpasują się w każdą monochromatyczną przestrzeń. Duże płaszczyzny ekranów grzewczych idealnie sprawdzą się w dużej sypialni, zaskoczą gości w holu, czy dyskretnie ogrzeją jadalnię.
REKLAMA:

Ciekawym i bardzo elastycznym rozwiązaniem dla dużych pomieszczeń są grzejniki TUBUS. Dzięki modułowości i możliwości doboru liczby oraz rozmiarów członów, możemy stworzyć grzejnik idealnie dopasowany do pomieszczenia. W TUBUSACH można zmienić wszystkie parametry: wysokość, szerokość, liczbę członów i kolor, dzięki temu możemy osiągnąć dowolną moc grzewczą z zakresu 23-4032 W, w rozmiarze i kształcie dopasowanym do potrzeb wnętrza. I co najważniejsze w formie, która nam najbardziej odpowiada.

Fot. Instal-Projekt Fot. Instal-Projekt Jeżeli już jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużego mieszkania, warto zadbać, by urządzone było według najwyższych standardów. Niejednokrotnie znaczy to, że wymaga rozwiązań niestandardowych. Duże przestrzenie potrzebują śmiałych rozwiązań, a grzejniki z grupy ELEGANTE DESIGN dzięki swojej odważnej formie stają na wysokości zadania i spełniają nawet najwyższe oczekiwania: praktyczne i estetyczne.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: instal
#czytelnia #do ogrzewanie #instalacje #instal #Grzejniki

Więcej tematów: