Licencja na ocieplanie

Podziel się:
Termo Organika uruchomiła system certyfikowania wykonawców izolacji budowlanych. To pierwszy i jedyny producent styropianu w kraju, który nie tylko dostarcza kompletny system dociepleniowy, ale także weryfikuje i szkoli wykonawców izolacji termicznych.

Licencja na ocieplanie, certyfikowany wykonawca i pewne materiały izolacyjneLicencja na ocieplanie, certyfikowany wykonawca i pewne materiały izolacyjneO jakości wykonania remontu oraz każdej roboty budowlanej decydują dwa kluczowe czynniki: wykonawca - fachowiec oraz jakość użytych materiałów. Od tego roku największy polski producent styropianu realizuje to credo w branży izolacji termicznych. Termo Organika zapewnia inwestorom zarówno komplet markowych i dopasowanych do siebie produktów umożliwiających wykonanie ocieplenia od fundamentów aż po dach, jak i przeszkolonych, certyfikowanych wykonawców.

Ocieplenie przez certyfikowanego wykonawce, przycinanie płytOcieplenie przez certyfikowanego wykonawce, przycinanie płyt

Sprawdzeni wykonawcy

Zasady udzielania certyfikatów dla wykonawców systemu ociepleń Termo Organika Platinum nie są skomplikowane, jednak by je uzyskać fachowcy muszą spełnić kilka ważnych kryteriów. Wszyscy chętni muszą udokumentować doświadczenie w wykonywaniu systemów ociepleń i wykonać co najmniej jedną inwestycję z zastosowaniem Systemu Platinum. Dodatkowo muszą poddać się dobrowolnemu audytowi, który oceni jakość wykonanych robót na różnych etapach kontrolnych, obejmujących co najmniej kilka kluczowych elementów tj. przygotowanie podłoża, przyklejanie styropianu, wykonywanie warstwy zbrojonej, tynkowanie.

Termo Organika ma własny, rozbudowany i rygorystyczny system kontroli jakości gwarantujący wysoką jakość materiałów. Doświadczenie rynkowe pokazało jednak, że nawet najlepszy materiał nie zawsze wystarczy. Zdarzały się przypadki, gdy mimo zastosowania najlepszych materiałów, termomodernizacja nie przynosiła oczekiwanych efektów z powodu błędów montażowych.
REKLAMA:

- Nasze materiały sprawdzają się podczas montażu oraz później jako trwała izolacja. Jednak, by ocieplenie było skuteczne i trwałe, musi być profesjonalnie wykonane i stąd nasz program certyfikowania wykonawców. – mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki. – Chcę podkreślić, że znacząca część wykonawców na rynku to prawdziwi fachowcy, nasze certyfikaty pozwolą oddzielić ich od amatorów psujących rynek. Wierzę, że dokument z naszą marką pomoże inwestorom znaleźć dobrych fachowców, a wykonawcom pozwoli łatwiej zdobyć klientów.

Profesjonalne ocieplanie pomarańczowym styropianemProfesjonalne ocieplanie pomarańczowym styropianemSzczegóły dotyczące uzyskania certyfikatu dla wykonawców, ich wykaz jest dostępny u Dyrektorów Regionów w zakładce „Gdzie kupić” na stronie: www.termoorganika.com.pl

Pewne produkty

Termo Organika ma autorski, rozbudowany i szczegółowy system kontroli jakości. System m.in. pozwala największemu polskiemu producentowi styropianu od lat utrzymywać „Rekomendacje Techniczne i Jakości” Instytutu Techniki Budowlanej, obejmujące styropian oraz „Rekomendacje Techniczne” dla całego systemu ociepleń Platinum.

W porównaniu z tradycyjnymi styropianami, produkowane przez Termo Organikę nowoczesne płyty styropianowe mają lepsze właściwości użytkowe, między innymi dzięki zastosowanym w nich innowacyjnym modyfikacjom składu i technologii produkcji. Nowej generacji styropiany oferowane są w systemie ociepleń, w skład którego wchodzą oprócz styropianu: kleje, siatki, grunty, tynki i farby. Zastosowanie systemu daje gwarancję, że poszczególne elementy składowe będą prawidłowo ze sobą współpracowały, dając najlepszy efekt i najwyższe parametry wykonanego ocieplenia.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Termo Organika
#czytelnia #izolacje #materiały dociepleniowe #termo_organika #do izolacja #styropian #na sciany #do docieplanie

Więcej tematów: