Fotel marki HF Helvetia Furniture

Podziel się:
Każda aranżacja rządzi się swoimi prawami – niektóre materiały można ze sobą harmonijnie łączyć, inne wykluczają się wzajemnie, ponieważ nie współgrają we wnętrzu. Zanim zacznie się planować samą kompozycję, warto pomyśleć o sobie i swoim komforcie. Fotel powinien być dobrany według potrzeb, a wnętrze zaaranżowane głównie z myślą o wygodzie.

Fot. IMS groupFot. IMS groupSalon to przestrzeń, w której chcemy miło spedzić wolny czas - w sposób, który najbardziej nam odpowiada. Jeśli lubimy czytać, we wnętrzu powinien znaleźć się regał z książkami. Dla miłośników dobrych filmów niezbędny okaże się zestaw mebli do stworzenia stanowiska multimedialnego, a pracujący wieczorami mogą wstawić do salonu nieduże biurko.

Podstawą każdego salonu jest jednak zestaw mebli wypoczynkowych. Fotel to bardzo istotna część aranżacji – nie rozleniwia jak kanapa czy sofa. Po całym aktywnym dniu pozwala odprężyć się w wygodnej pozycji i spędzić czas czytając, oglądając telewizję czy po prostu rozmowiając.
REKLAMA:

Jakie cechy powinien mieć idealny fotel? Jak najbardziej ergonomiczny kształt, zapewniający ciału maksymalnie komfortową i zdrową pozycję.

Ergonomiczny nie znaczy nudny. Model Magnat marki HF Helvetia Furniture to gwarancja eleganckiego i dostojnego charakteru, przy zachowaniu formy dopasowanej do podstawowej funkcji fotela. Współczesna koncepcja wzornicza sprawia, że fotel sam w sobie jest elementem dekoracyjnym. Gładką powierzchnię oraz opływowy profil oparcia i boków uwypukla nietypowe przeszycie fotela, które może być podkreślone kontrastowym kolorem skóry. Z kolei chromowane nóżki nadają meblowi szlachetności.

Fot. IMS groupFot. IMS groupMagnat to również dobrze zaprojektowana wygoda – model uzupełniony jest o dopasowany stylistycznie podnóżek, zapewniający jeszcze większy komfort wypoczynku. Wybierając takie wzornictwo, nie musimy się martwić o resztę aranżacji. Zarówno model Magnat, jak i kolejna propozycja od HF Helvetia Furniture, fotel Moon, dzięki dyskretnemu szykowi wpasują się w każde wnętrze. Obydwa modele są fotelami obrotowymi, dzięki czemu zwiększa się ich funkcjonalność.

Fotele marki HF Helvetia Furniture to klasyka z nutą nowoczesności. Prosta forma i naturalna skóra sprawiają, że bez problemu uzupełnią każdy wystrój – od jasnej, drewnianej zabudowy, przez aranżację ze szkłem i metalowymi elementami, aż po duże, modułowe komplety mebli w ciemnej tonacji. W skrócie: uniwersalne rozwiązanie w dobrym stylu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: HF Helvetia Furniture
#meble #wnetrza #w wewnatrz_bud #w salon #produkty #Meble pokojowe

Więcej tematów: