System drewniano-aluminiowy

Podziel się:
Okna całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych, jednocześnie eleganckie i zachwycające naturalnym usłojeniem? Systemy drewniano-aluminiowe dostępne w ofercie MS więcej niż OKNA łączą w sobie zalety tych dwóch materiałów, dzięki czemu uzyskano kompromis pomiędzy pięknem drewna a wytrzymałością aluminium.

System drewniano-aluminiowy FOT. MS więcej niż OKNASystem drewniano-aluminiowy FOT. MS więcej niż OKNADrewniana stolarka to produkt z wyższej półki, doceniany za unikalne walory naturalnego materiału. Zastosowanie aluminiowej zewnętrznej ramy sprawia, że okna nie wymagają już okresowej konserwacji w celu ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Warstwę lakieru, którą do tej pory należało co kilka lat odnawiać, zastąpiono wytrzymałą ramą aluminiową. Dzięki temu jedno okno łączy w sobie praktyczne i estetyczne zalety tych dwóch materiałów. Wewnętrzna rama drewniana stanowi ozdobę wnętrza: nadaje mu ekskluzywny charakter i cieszy urokiem naturalnego materiału. Z kolei zewnętrzna rama aluminiowa to najskuteczniejsza na rynku ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Systemy drewniano-aluminiowe wybierane są nie tylko ze względów praktycznych. To także sposób na połączenie nowoczesnego designu z klasycznym pięknem drewna.
REKLAMA:

Stolarka drewniano-aluminiowa w ofercie firmy MS więcej niż OKNA wykonywana jest na bazie systemu Gemini i Nordic marki Aluron. W zależności od zastosowanego systemu dostępna jest w wielu wariantach i rodzajach wykończenia ram – od okien rozwierno-uchylnych, po drzwi balkonowe i zewnętrzne. Stolarka charakteryzuje się wysokimi właściwościami statycznymi i akustycznymi, a dzięki dodatkowej warstwie aluminium parametry izolacyjne okien drewnianych są jeszcze lepsze. Dwie ramy montowane są ze sobą za pomocą zaczepów systemowych, a kolorystykę i wykończenie każdej z nich wybiera się oddzielnie. Rama drewniana dostępna jest w szerokiej gamie lakierów podkreślających naturalne usłojenie. Rama aluminiowa może być malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL lub anodowana, aby uzyskać trwałą i nieścieralną powłokę z właściwościami antykorozyjnymi. Od zewnątrz okno może być wykończone w wielu wariantach: w zaokrąglonej lub prostej linii profili, o ostrych bądź opływowych krawędziach, w stylistyce retro i modernistycznej. Dlatego z łatwością można dostosować je do różnorodnych stylów architektonicznych i uzyskać odmienny efekt wewnątrz i na zewnątrz budynku. Wszystko to sprawia, że stolarka drewniano-aluminiowa jest z powodzeniem wykorzystywana nie tylko w budownictwie użytkowym, ale i w nowoczesnych domach jednorodzinnych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: MS więcej niż OKNA
#okna #czytelnia #okno #okna i drzwi #z drewno #systemy #z aluminium #ms #Profile okienne i drzwiowe #Buduj z MS więcej niż OKNA

Więcej tematów: