<

Nowe drzwi Raumplus: jak oszlifowany kamień szlachetny

Ścięte pod kątem profile nowych drzwi przesuwnych Raumplus inspirowane były fasetami kamieni szlachetnych. I podobnie jak one, odbijają światło z różną intensywnością, wnosząc do wnętrza elegancki akcent aranżacyjny. Model „Facet” premierowo pokazany został podczas niedawnego Milan...

Więcej...

Profil aluminiowy PRO-9 NANO

Marka Bergmen wprowadza na rynek najwęższy profil aluminiowy PRO-9 NANO o szerokości zaledwie 5 mm

Więcej...

Konstrukcje aluminiowe w zrównoważonym budownictwie

Obecnie aluminium wyznacza nowe trendy w wielu dziedzinach przemysłu. Dzięki swej plastyczności i uniwersalności gwarantuje projektantom swobodę pracy, a odbiorcom komfort użytkowania. Jednak za jego popularnością stoi przede wszystkim potencjał i ergonomiczność aluminiowych rozwiązań.

Więcej...

Linea Nera - nowość w ofercie CDA Polska

Kolejna nowość w ofercie CDA Polska to kolekcja anodowanych na czarno okuć do szkła hartowanego Linea Nera. W skład tej kompleksowej serii wchodzą komplementarne ze sobą mocowania i rozwiązania, umożliwiające montaż różnorodnych konstrukcji szklanych, w tym przeszklonych ścian działowych...

Więcej...

Zanim kupisz okno

Warto zasięgnąć opinii o dystrybutorze i producencie

Więcej...

Jak odnowić profil PCV - podpowiada Karol Mosakowski, Kierownik Działu Marketingu i Reklamy z firmy Salamander Window & Door Systems S.A.

Dosyć powszechnie przyjmuje się, że okna wykonane z PCV, są produktem bezobsługowym, który nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych podczas użytkowania. Nie jest to stwierdzenie do końca prawdziwe.

Więcej...

Hotelowe realizacje z Aluprof

Hotele w stylu ALUPROF

Więcej...

Schüco AutomotiveFinish – PVC jak aluminium

System Schüco AutomotiveFinish pozwala upodobnić profile wykonane z PVC do stolarki aluminiowej

Więcej...

Unikalne profile drzwi przesuwnych

Uznany producent szaf i systemów zabudowy wnęk z wieloletnim doświadczeniem wprowadza na rynek rewolucyjną nowość – unikalne profile drzwi przesuwnych ze stali chromowanej! Jest to jedyny taki produkt na rynku polskim, niedostępny także jeszcze na wielu rynkach zagranicznych.

Więcej...

Profil Ideal 7000 NEW 85 mm od Aluplast

Nowy system Ideal 7000 NEW 85 mm jest kolejną propozycją firmy Aluplast

Więcej...
Loading...