Kolekcja mebli Aquaform Malibu

Podziel się:
Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadza nową kolekcję mebli łazienkowych – Aquaform Malibu. Białe i błyszczące meble idealnie łączą się z kolorowymi lub naturalnymi dodatkami, przywołując pierwsze skojarzenia ze słonecznymi plażami, jasnym piaskiem, palmami i słodyczą kokosów.

Fot. AquaformFot. Aquaform Kolekcja Aquaform Malibu to nowoczesny design, praktyczna wygoda i łagodny połyskliwy odcień bieli. Meble idealne zarówno do małych jak i dużych łazienek. Kolekcja Aquaform Malibu na dłużej zatrzyma wakacyjny klimat w naszych wnętrzach.

Kokosowa biel Malibu

Biel i połyskujące tafle frontów mebli Malibu nadadzą smaku i delikatności nawet słabo oświetlonej łazience. W połączeniu z drewnem i zielenią przywołują na myśl słoneczne plaże Malibu, tak, aby na dłużej zachować w pamięci wakacyjny klimat.
REKLAMA:

Meble Malibu to zestaw składający się z wysokiej na niespełna 180 cm stojącej szafki, podzielonej na trzy części, z czego jedna to uniwersalna szufladka na drobne przedmioty, a także z praktycznej szafki z lustrem o różnych wymiarach odpowiadających szafce podumywalkowej, do której dostosowane są także umywalki o różnych szerokościach.

Fot. AquaformFot. Aquaform ]Powierzchnie mebli Malibu są gładkie, dzięki czemu nie wymagają żadnego wysiłku podczas czyszczenia, drzwi szafek można zamontować tak, aby otwierały się na prawą lub na lewą stronę. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć i zanieczyszczenia, dzięki czemu na długo zachowują połysk i kolor. Drzwi szafek mają klasyczne poręczne uchwyty.

Duże powierzchnie bieli w łazience to modny i nowoczesny sposób aranżacji, ponieważ biel należy do barw neutralnych, którą łatwo łączyć z innymi kolorami i fakturami, np. z drewnem bądź kamieniem na ścianach. Biel optycznie powiększa pomieszczenie.

Ceny (brutto) kolekcji mebli Aquaform Malibu w zależności od rozmiarów:
Szafka podumywalkowa – od 306 do 614 PLN
Szafka z lustrem – od 320 do 628 PLN
Szafka wysoka – 491 PLN
Umywalka – od 97 do 385 PLN
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Aquaform
#meble #wnetrza #lazienka #aquaform #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: