<

Jak zamontować parawan nawannowy?

W sytuacji, gdy w łazience o niewielkim metrażu musimy pogodzić potrzeby domowników o zróżnicowanych przyzwyczajeniach i preferencjach odnośnie kąpieli, niezastąpionym rozwiązaniem jest nawannowy parawan w formie harmonijki. Jak zamontować tego typu rozwiązanie?

Więcej...

Czego wystrzegać się projektując strefę natryskową?

Z jednej strony, strefa natryskowa powinna umożliwiać wygodne przeprowadzenie czynności higienicznych, z drugiej – być miejscem odprężenia. Błędy popełnione na etapie projektowania łazienki mogą jednak sprawić, że kabina nie będzie pełnić żadnej z tych funkcji, a wieczorny prysznic...

Więcej...

Trendy w kabinach prysznicowych

Houzz Bathroom Study to coroczny raport wydawany przez poczytny amerykański portal wnętrzarski. Użytkownicy są w jego ramach pytani o przeprowadzony, będący w trakcie realizacji lub planach na najbliższą przyszłość remont łazienki. Według zawartych w edycji 2017 doniesień, w minionym...

Więcej...

Naukowe podejście do czyszczenia odpływu

Woda bulgocze, spływa coraz wolniej, by wreszcie stanąć w brodziku, uniemożliwiając komfortową kąpiel. Zator. Jak się tworzy? Jak przeciwdziałać jego powstawaniu i usunąć bez pomocy hydraulika? Kwestia zatkanego odpływ budzi ogromne emocje – i to nie tylko kiedy się nam to przydarzy.

Więcej...

Trendy kabin w 2018 roku

W zaskakującym tempie rozwijają się trendy w zakresie aranżacji strefy natryskowej. W jakim otoczeniu będziemy brać prysznic w nowym roku? Prezentujemy 3 odpowiadające na to pytanie trendy.

Więcej...

Aquaform doceniony przez Niemiecką Radę Wzornictwa

Nagrody German Design Award dla dwóch kolekcji oświetlenia

Więcej...

W jaki sposób parawan zwiększa komfort kąpieli?

Na co zwracać uwagę decydując się na jego kupno?

Więcej...

Superniskie brodziki VICO do Aquaform

Minimalistyczny, niski model VICO marki Aquaform o subtelnych kształtach to idealne rozwiązanie, które nie przytłoczy pozostałych elementów nowoczesnej aranżacji.

Więcej...

Wanna LEROS od Aquaform

Prostokątna wanna LEROS firmy Aquaform to propozycja dla fanów nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.

Więcej...

Kabina prysznicowa NIGRA od Aquaform

W nowym roku ofertę firmy Aquaform wzbogacono o oryginalny wariant kabiny prysznicowej NIGRA.

Więcej...
Loading...