Orient na twojej ścianie

Podziel się:
Uwielbiasz dalekie podróże? Z utęsknieniem czekasz na kolejną wyprawę? Za pomocą odpowiedniej aranżacji mieszkania lub domu, każdego dnia możesz przenieść się do innego świata. Pomogą w tym tynki Metropolis zainspirowane różnymi kulturami.

Fot. DekorianFot. DekorianFot. DekorianFot. Dekorian
Styl orientalny jest ciągle w modzie. Nawiązuje do wzorów i kolorów z krajów Dalekiego Wschodu. Możemy go stworzyć za pomocą intensywnych barw, blasku tkanin, kamieni, drewnianych mebli na wysoki połysk oraz dodatków. Ten styl jest bardzo ozdobny i kolorowy, dlatego każdy element, nawet ściana powinien być efektem bardzo ozdobnym.
REKLAMA:

Tynk Metropolis Jakarta został zainspirowany stolicą Indonezji. To połączenie intensywnych kolorów i wyrazistej struktury do złudzenia przypominającej połyskujący kamień. Metaliczny kolor nadaje ścianie tajemniczości rodem z orientu i czasów kolonialnych. Tynk dostępny jest w 8 kolorach: żółta ochra, czerwone wino, czarny grafit, zielone błoto, fioletowa bryza, niebieski ocean oraz zielony las. Przepiękna ściana pokryta tynkiem będzie doskonałym tłem do fotografii z zagranicznych podróży oraz planów na przyszłe wyprawy.

W przeciwieństwie do tapet oraz tkanin tynk ma dużą odporność na zabrudzenia, ponieważ jest wykańczany lakierem na bazie akrylowo-lateksowej. Dzięki temu jest nie tylko piękny, ale też bardzo funkcjonalny.

Tynk Jakarta Materopolis dostępny jest w Salonach Dekorian.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dekorian
#czytelnia #tynki wewnętrzne #ściany #na sciany #w wewnatrz_bud #tynk #do tynkowanie #Projekty i aranżacje

Więcej tematów: