Wanna z hydromasażem Sanplast SA

Podziel się:
Nic tak nie odpręża jak masaż. Dlatego niewątpliwą zaletą wanny z hydromasażem są jej relaksujące, a nawet lecznicze właściwości, wynikające z masowania ciała silnymi strumieniami wody i powietrza. Ekspert w dziedzinie kąpieli - firma Sanplast SA radzi, na co zwrócić uwagę przy wyborze wanny z hydromasażem.

Fot. Sanplast SAFot. Sanplast SAHydromasaż to efektowne połączenie właściwości tradycyjnego masażu z zaletami wynikającymi z kąpieli w ciepłej wodzie. Wpływa on pozytywnie na ukrwienie skóry, usuwa zmęczenie, uspokaja i odpręża. Działa kojąco na układ nerwowy i samopoczucie. Udowodniono, że kąpiel z hydromasażem przynosi efekty w leczeniu schorzeń aparatu ruchowego. Taka kąpiel poprawia samopoczucie, działa odżywczo na organizm oraz pomaga utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Możemy wybierać spośród trzech rodzajów masażu: wodnego, powietrznego i wodno-powietrznego. Masaż wodny realizowany jest przez dysze umieszczone po bokach wanny, na jej oparciu i w miejscu ułożenia stóp. Co ciekawe, na skuteczność masażu, bardziej niż ilość dysz, wpływa odpowiednie ich ustawienie. Masaż powietrzny natomiast, realizowany jest przez dysze umieszczone w dnie wanny, z których wydobywają się drobiny powietrza. Masaż wodno-powietrzny jest połączeniem obu opisanych powyżej systemów. Działa poprzez połączenie pracy pompy wodnej z dmuchawą powietrza, co wzmacnia intensywność masażu. Dodatkowo mamy możliwość niezależnego włączania systemu wodnego lub powietrznego. Systemy hydromasażu wyposażone są albo w sterowanie pneumatyczne lub elektroniczne. W ofercie firmy Sanplast SA dostępne są 4 serie systemów hydromasażu: Basic, Classic, Free Line i Comfort. Klienci mogą dobrać produkt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb. - podkreśla Małgorzata Hulisz- specjalista ds. marketingu Sanplast SA. Najbardziej cenioną przez naszych Klientów serią wśród systemów hydromasażu jest oferta Comfort. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych rozwiązań, w którym bogactwo funkcji zapewnia pełny relaks i zadowolenie z kąpielowej przyjemności.– dodaje Małgorzata Hulisz. „Świetnie pasuje on do większości wanien oferowanych przez Sanplast SA.”

Fot. Sanplast SAFot. Sanplast SAPosiadając system hydromasażu nie można zapomnieć o jego czyszczeniu. Istnieje możliwość dodatkowego doposażenia systemu w opcję dezynfekcji. Regularna dezynfekcja wanny dokładnie oczyszcza system ze środków kosmetycznych, a tym samym niweluje zagrożenia ewentualnych awarii spowodowanych zanieczyszczeniami.- podkreśla Małgorzata Hulisz.
REKLAMA:

Bardzo istotny jest odpowiedni montaż wanny z hydromasażem, który powinien przebiegać zgodnie ze ścisłymi zaleceniami producenta. Równie ważne jest prawidłowo wypoziomowane podłoże, odpowiednia wentylacja pomieszczenia oraz instalacja wodno-kanalizacyjna.

Podejmując decyzję o zakupie wanny z systemem hydromasażu, oprócz ceny i wyposażenia warto zwrócić uwagę na markę urządzenia. Produkt sprawdzonego producenta to pewność bezawaryjnego działania przed długi okres czasu oraz gwarancja dostępu serwisu i części zamiennych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Sanplast SA
#wewnatrz_bud #wnetrza #lazienka #sanplast #wanna #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: