OKNOPLAST Top Sponsorem Interu Mediolan

Podziel się:
Rozpoczął się nowy sezon piłkarski, a tym samym kolejny rozdział współpracy OKNOPLAST ze sławnym Interem Mediolan.

Fot. OknoplastFot. OknoplastFani piłkarskich rozgrywek przyzwyczajeni są już do obecności OKNOPLASTU podczas relacji z meczów. Firma od stycznia 2012 roku pełni rolę Top Sponsora Interu Mediolan, budując tym samym swoją rozpoznawalność na arenie międzynarodowej. Umowa z klubem została zawarta do końca czerwca 2013 roku. W jej ramach reklama polskiej firmy będzie umieszczona na stadionie i stronie internetowej klubu. Logotyp OKNOPLAST pojawi się również na totemach w strefie VIP. Dodatkowo spółka może się posługiwać logotypem „Top Sponsor Interu Mediolan” i zdjęciem piłkarzy we wszystkich swoich materiałach reklamowych. Oknoplast będzie również po raz kolejny organizować konkursy dla swoich klientów, w których będzie można, podobnie jak w zeszłym roku, zdobyć bilety na legendarny San Siro

Decyzja o sponsorowaniu Interu Mediolan, jednego z najlepszych światowych klubów wynikała ze strategii rozwoju firmy. Wiemy już, że był to znakomity krok. Wizerunkowo OKNOPLAST znacznie umocnił swoją pozycję. Pokazaliśmy się jako mocny gracz na rynku europejskim, przedsiębiorstwo z którym chcą współpracować najlepsi. Od początku roku nasza sieć sprzedaży dynamicznie się rozbudowała, co ciekawe nie tylko na rynku włoskim. Dołączyło do nas wielu Partnerów Handlowych z innych krajów europejskich, dla których właśnie fakt sponsoringu Interu był uwiarygodnieniem kondycji i potencjału firmy - mówi Grzegorz Filipek, Dyrektor ds. Marketingu z OKNOPLAST.
REKLAMA:

Fakt sponsorowania tak potężnego klubu jak włoski Inter przez OKNOPLAST, to również promocja Polski za granicą. Firma udowodniła, że można z sukcesem prowadzić biznes na europejskim poziomie. Przy nawiązaniu współpracy z klubem znaczącą rolę odegrał wizerunek firmy oraz skala jej działalności. Wraz z OKNOPLAST sponsorami klubu są tak uznane międzynarodowo firmy jak Nike czy Volvo.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplast
#okna #wiadomości #okno #sponsoring #okna i drzwi #oknoplast #festyny

Więcej tematów: