Guardian zaprasza na targi glasstec 2012

Podziel się:
Targi glasstec to największe na świecie targi branży szklarskiej, na których obecni są zarówno producenci szkła, jak i dostawcy. W dniach 23-26 października br. w Düsseldorfie (Niemcy) wystawcy z całego świata przedstawią swoje najnowsze produkty i usługi. Guardian ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do hali 10 na stoisko E34.

Fot. GuardianFot. GuardianTargi glasstec to doskonała okazja na prezentację innowacyjnych metod przetwórstwa i zastosowań szkła. Dlatego też wystawa cieszy się olbrzymią popularnością, zarówno wśród producentów szkła i maszyn dla branży szklarskiej, jak i przetwórców szkła: w 2010 r., prawie 1300 wystawców przedstawiło swoją ofertę niemal 45000 zwiedzającym.

W tym roku Guardian zaprezentuje się na wyjątkowo dużym stoisku. Produkty zostaną podzielone na cztery grupy: SunGuard, ClimaGuard, InGlass oraz Innowacje. Na stoisku będzie można zobaczyć między innymi szyby elektrochromatyczne SunGuard EC o zmiennym przyciemnieniu, szyby SunGuard PVGU generujące energię elektryczną za pomocą wbudowanych ogniw fotowoltaicznych oraz szyby próżniowe (VIG).
REKLAMA:

Fot. GuardianFot. GuardianTematem wiodącym tegorocznych targów są wielkopowierzchniowe fasady ze szkła, będące znakiem rozpoznawczym współczesnej architektury. Warto wspomnieć, że Guardian dostarcza szkło na budowę najbardziej spektakularnych fasad zarówno w kraju, jak i za granicą. Flagowymi obiektami referencyjnymi Guardian są m.in. warszawskie budynki Złota 44 i Cosmopolitan Tower, wrocławski Sky Tower, a także najwyższy budynek świata Burj Khalifa w Dubaju.

Mamy nadzieję, że glasstec 2012 będzie szansą na nawiązanie dialogu z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, mówi Tomasz Gelio z Guardian Częstochowa. Targi są czymś więcej niż tylko prezentacją produktów – to przede wszystkim doskonała okazja na głębsze wsłuchanie się w potrzeby i wyzwania stojące przed naszymi klientami oraz zaproponowanie najskuteczniejszych rozwiązań.

Wystawcy podkreślają, że targi to szansa na nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych, które owocują podpisaniem lukratywnych kontraktów. Dowodzą tego między innymi ankiety przeprowadzone w 2010 r. wśród gości glasstec oraz towarzyszących im targów solarpeq dla branży solarnej. Według badań ponad połowa odwiedzających przyjeżdża na targi z zagranicy, a podobna liczba pojawia się tam w celu złożenia konkretnych zamówień. Jak informują organizatorzy, 47% przedstawicieli wystawców to dyrektorzy zarządzający, członkowie zarządu, menadżerowie i szefowie działów.

Serdecznie zapraszamy: 23-26 października 2012 r., centrum wystawiennicze Messe Düsseldorf, hala 10, stoisko E34.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Guardian
#wiadomości #szklo #targi #ściany #okna i drzwi #fasada #zewnatrz_bud #guardian

Więcej tematów: