Nowa galeria GIANT Meble

Podziel się:
Na etapie wykańczania lub remontowania domu często stajemy przed problemem znalezienia odpowiedniej oferty mebli, armatury czy drobniejszych elementów wyposażenia – ogólnotematyczne galerie handlowe mają zazwyczaj tylko kilka sklepów z interesującymi nas produktami, a te bardziej wyspecjalizowane często koncentrują się tylko na meblach.

Fot. Galeria GIANT MebleFot. Galeria GIANT MeblePrzemieszczanie się w miejskich korkach pomiędzy ośrodkami handlowymi, po to by znaleźć coś oryginalnego i pasującego do naszych oczekiwań, może być wyjątkowo irytujące. Pespektywa gwarnego, pełnego ludzi i zapracowanych sprzedawców centrum również nie napawa optymizmem…

Można inaczej!

Problemy te zidentyfikowała i stara się zniwelować spółka GIANT Invest, właściciel nowych galerii GIANT Meble w Poznaniu oraz we Wrocławiu, a także POLSKICH MEBLI i GALERII OBORNICKIEJ w Poznaniu.
REKLAMA:

Fot. Galeria GIANT MebleFot. Galeria GIANT Meble- Tradycyjne galerii handlowe, w których znajdują się sklepy z wyposażeniem wnętrz to miejsca, w których po prostu robi się zakupy, a naszym celem było stworzenie miejsca, w którym wybór mebli to czysta przyjemność – miejsca, w którym na spokojnie można zapoznać się z ofertą nieczęsto spotykanych firm, porozmawiać z doradcą i projektantem, poznać trendy i wybrać artykuły odpowiadające nam w stu procentach – wyjaśnia Agnieszka Śliwka-Gumienna, Kierownik Marketingu i Sprzedaży GIANT Meble.

Precz z szablonem!

Zgodnie z tą ideą, w nowej galerii GIANT Meble, obecne są marki wyjątkowe, które ciężko znaleźć w innych ośrodkach handlowych, m.in. BIZZATRO, ZENS, LAMBFIELD, SENPO czy Magia Orientu. Dzięki dużej powierzchni sklepów, można dokładnie obejrzeć prezentowane aranżacje i lepiej wyobrazić sobie taki układ we własnych czterech kątach. Większość producentów obecnych w GIANT Meble projektuje także rozwiązania na indywidualne zamówienia.

Fot. Galeria GIANT MebleFot. Galeria GIANT Meble- Naszą ideą było stworzenie galerii pełnej inspiracji, która wypełniona zostanie wysokiej jakości produktami i okraszona profesjonalnym doradztwem – dodaje Agnieszka Śliwka-Gumienna. – Wizyta w GIANT Meble ma pozwolić nie tylko na zapoznanie się z kompleksową ofertą z branży wyposażenia wnętrz, ale także inspirować.

Kompleksowość oferty to rozwiązanie kłopotów opisanych na początku – w jednym miejscu mamy bowiem możliwość nie tylko urządzenia mieszkania w całości (oferta obejmuje bowiem meble do każdego pomieszczenia, wyposażenie łazienki, artykuły dekoracyjne, oświetlenie itp.), ale również znalezienia rozwiązań niestandardowych oraz uzyskania porady projektanta.

Fot. Galeria GIANT MebleFot. Galeria GIANT Meble

A nawet więcej…

Nowa galeria GIANT Meble w perspektywie stanie się także Centrum Designu – na jej terenie znajdzie się także miejsce dla projektantów, w którym będą mogli prowadzić swoje biura, w planach jest także wsparcie młodych artystów. Jak zapowiadają właściciele galerii – będzie to miejsce pełne wydarzeń związanych z designem, przyjazne dla wszystkich, którzy urządzają bądź remontują mieszkanie lub dom.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Galeria GIANT Meble
#wiadomości #meble #wewnatrz_bud #wnetrza

Więcej tematów: