DRUTEX Po Raz Kolejny Laureatem Nagrody Dobra Firma

Podziel się:
DRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie, poinformował, że firma po raz kolejny została uhonorowana tytułem ,,Dobra Firma 2012”, przyznawanym przez dziennik ,,Rzeczpospolita” w ramach corocznego rankingu Lista 2000. Spółka, ponownie jako jedyna z branży, znalazła się tym samym w gronie dwudziestu najdynamiczniej i najefektywniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw.

Fot. DrutexFot. DrutexWyboru 20 laureatów dokonała kapituła nagrody, w skład której weszły osobistości ze świata nauki, polityki, bankowości oraz redaktorzy Dziennika Rzeczpospolita. Przy wyborze kapituła brała pod uwagę wskaźniki dynamiki sprzedaży za ostatnie cztery lata wskaźniki rentowności oraz wzrost aktywów i kapitałów. Zwycięzca oceniany był również pod kątem potencjału przedsiębiorstwa w zakresie rozwoju, a jego miarę stanowiły wskaźniki inwestycji oraz zadłużenia.

Oprócz tytułu ,,Dobra Firma” DRUTEX znalazł się także na 776 pozycji na Liście 2000, przygotowanej przez Rzeczpospolitą. Lista wyróżnia największe polskie przedsiębiorstwa, które charakteryzują się innowacyjnością oraz dynamicznym i efektywnym rozwojem. Pozycja spółki w tym prestiżowym rankingu jest najwyższa wśród producentów z całej branży. To kolejny sukces naszej Spółki i potwierdzenie o jej niesłabnącej pozycji lidera w sektorze stolarki okienno-drzwiowej.
REKLAMA:

Jestem dumny, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie przedsiębiorstw wyróżniających się najwyższą dynamiką wzrostu i ponadprzeciętną efektywnością działania. W całej Polsce tytułem Dobrej Firmy Rzeczpospolita uhonorowała zaledwie dwadzieścia firm, a to potwierdza rangę i wyjątkowość całego przedsięwzięcia. Obecność naszej firmy, jako jedynej z branży, na tak prestiżowej liście w jeszcze większym stopniu potwierdza jej siłę, ale również wiarygodność i reputację w biznesie. To wyraz najwyższego uznania wypracowanego na bazie wieloletniego doświadczenia i zaangażowania na rzecz innowacyjności. To po prostu nasz ogromny sukces i dowód niekwestionowanej pozycji lidera w branży. – powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 23.10 w redakcji ,,Rzeczpospolitej” w Warszawie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #drzwi #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #drutex

Więcej tematów: