Aromaterapia od Sanplast

Podziel się:
W natłoku codziennych obowiązków, każda chwila poświęcona na odpoczynek jest luksusem. Kąpiel w wannie może stanowić znakomitą formę relaksu, przynieść odprężenie dla ciała i ducha. Wystarczy zastosować w swojej wannie aromaterapię, aby skutecznie poprawić samopoczucie.

Fot. Sanplast SAFot. Sanplast SAAromaterapia to ceniona od wieków metoda leczenia zapachem. Stosowane w niej olejki  eteryczne mogą wzbogacić nasze  kąpiele, poprawiając samopoczucie i wygląd skóry. Wiadomo, że gdy jesteśmy zrelaksowani, nasza skóra wygląda świeżo, a my czujemy się znakomicie. Między innymi z tych powodów aromaterapia jest coraz bardziej popularna.

Firma Sanplast SA serwuje swoim Klientom kurację zapachem, w której wykorzystuje się wyłącznie naturalne i czyste substancje roślinne. Jedną z najprostszych i najbardziej dogodnych form stosowania aromaterapii są kąpiele. Działają one kojąco oraz poprawiają ogólną kondycję fizyczną i psychiczną. Dzięki zastosowaniu w wannach z hydromasażem aromaterapii można stworzyć w zaciszu swojego domu prywatną oazę SPA. Seanse kąpielowe wzbogacone olejkami eterycznymi to relaks i odprężenie zarówno dla ciała jak i umysłu. Zastosowanie subtelnych nut zapachowych pozwoli nam przenieść się w najbardziej egzotyczne krańce świata oraz wprawi nas w doskonały nastrój. Terapia zapachem, ma także liczne właściwości medyczne: bakteriobójcze, przeciwzapalne, rozkurczowe oraz rozgrzewające.
Optymalne warunki do aromaterapii to nie dłuższa niż 20 minut kąpiel w wodzie o temperaturze w granicach 35–38°C. Aromat olejków eterycznych połączony z szumem wody wywołanym przez hydromasaż sprawią, że nie tylko zrelaksujmy nasze ciało, ale także pobudzimy zmysły.
W ofercie aromaterapii Sanplast SA do wykorzystania mamy trzy zapachy, które umilą nam seanse kąpielowe:
- zapach relaksujący – oryginalne połączenie traw Palmarosa i cytrynowej oraz drzewa różanego;
- zapach orzeźwiający – mieszanka eukaliptusa, rozmarynu oraz sosny syberyjskiej;
- zapach zmysłowy – doskonała kombinacja paczuli, szałwii, rozmarynu oraz kwiatów ylang – ylang.
REKLAMA:

Projektując swoje „domowe SPA” pamiętajmy, że każdy element wnętrza ma wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego zaplanujmy salon łazienkowy z dbałością o dodatki, aby całość stanowiła harmonijne i estetyczne połączenie dla wszystkich naszych zmysłów. 
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: SANPLAST
#czytelnia #wnetrza #lazienka #w wewnatrz_bud #sanplast #Łazienka - wystrój

Więcej tematów: