Agregaty prądotwórcze Celmy

Podziel się:
Jedyny polski producent elektronarzędzi wprowadził do sprzedaży nowe modele agregatów prądotwórczych. Charakteryzują się one różnorodną specyfiką dostosowaną do potrzeb i oczekiwań poszczególnych grup klientów - zarówno wymagającej branży budowlanej, jak i użytkowników końcowych.

Fot. CelmaFot. CelmaDo pierwszej grupy agregatów prądotwórczych Celmy można zaliczyć dwa modele: APRe 1000 oraz APRe 2000. Są to jednofazowe agregaty z elektroniczną stabilizacją napięcia. Urządzenia są wyposażone w sygnalizację przeciążenia oraz niskiego poziomu oleju oraz gniazda wtykowe z samozamykającym się wieczkiem. Sprzęt może być stosowany jako awaryjne zasilanie, gdy normalna sieć jest uszkodzona oraz w miejscach, gdzie nie ma innych źródeł zasilania. Szczególnie przydatne może być dla turystów (np. na kempingach), działkowiczów, czy też żeglarzy.

Fot. CelmaFot. CelmaAgregaty Celma APRr 2200, 2600, 3910 oraz 5600 przystosowane są do pracy w trudnych warunkach, a ich naturalnym środowiskiem pracy będą place budowy, gdzie zasilą w energię elektryczną wszystkie elektronarzędzia. Ramowa konstrukcja urządzenia zabezpiecza przed przedostaniem się zabrudzeń do podzespołów urządzenia, a same podzespoły umieszczone są w solidnej obudowie. Sprzęt cechuje łatwość w transporcie i obsłudze, zabezpieczenie braku oleju, a także niezawodny silnik Hondy. Czas pracy waha się w przedziale 3-4 godzin, w zależności od konkretnego modelu.
REKLAMA:

Najnowsze agregaty prądotwórcze Celmy kosztują od ok. 2 do 6 tys. zł.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Celma
#maszyny #do prace_reczne #narzedzie_elektryczne #celma #produkty #Maszyny, narzędzia spalinowe

Więcej tematów: