IMS Group na Cavaliadzie

Podziel się:
Jedno z największych wydarzeń jeździeckich w Europie Środkowej zamieniło Poznań na jeden weekend w stolicę światowej hippiki. Czarnym koniem tegorocznego wydarzenia była międzynarodowa grupa meblowa IMS.

Fot. IMS GroupFot. IMS GroupW sporcie wyczynowym, czy też rekreacyjnym uwieńczeniem codziennych treningów jest bez wątpienia możliwość zmierzenia się z innymi podczas zawodów. Taką okazję daje właśnie wszystkim miłośnikom jeździectwa CAVALIADA. Ale grudniowa impreza w Poznaniu to nie tylko zawody dla zawodowców, ale i konkursy dla najmłodszych, a także horseball, pokazy zaprzęgów konnych, możliwość obejrzenia polskich hodowli oraz towarzyszące targi.

Nie zapominajmy jednak, że równie ważne, co wysiłek fizyczny jest odpoczynek. Dlatego zaaranżowanie kluczowych stref wypoczynku powierzono ekspertowi w tym zakresie IMS Group. Sofy i fotele marek Etap Sofa oraz HF Helvetia Furniture wypełniły przestrzenie Klubu VIP-a oraz strefy wypoczynku podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który towarzyszył Cavaliadzie.
REKLAMA:

Fot. IMS GroupFot. IMS GroupDzięki tej współpracy CAVALIADA zyskała elegancko zaaranżowaną strefę chillout, gdzie nasi goście mogli w bardzo komfortowych warunkach odpocząć, obejrzeć na żywo relacje z zawodów i spotkać się ze swoimi klientami – mówi Katarzyna Laskowska, Strefa VIP Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Warto dodać, że w tym roku Klub VIP Cavaliady w ciągu 4 dni odwiedziło ponad 1000 osób. Z tego co mi wiadomo, nikt nie wyszedł rozczarowany.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: IMS Group
#wiadomości #meble #wewnatrz_bud #wnetrza #ims_group

Więcej tematów: