Program Fachowiec wesprze BRE Bank

Podziel się:
Program lojalnościowy Fachowiec doczekał się nowej funkcjonalności, której pomysłodawcą jest firma wsparcia sprzedaży DATA SOLUTIONS. Dla wybranych klientów korzystających z produktów marki Atlas przygotowano kartę przedpłaconą Programu Fachowiec, której wydawcą jest BRE Bank SA. Pozwoli ona uczestnikom programu na nieograniczoną możliwość wymiany zebranych punktów na złotówki.

Program Fachowiec wesprze BRE BankMechanizm programu opiera się na systemie punktowym. Uczestnicy zbierają punkty za zakup produktów marki Atlas, które mogą wymieniać na różnego rodzaju nagrody. Różnorodność promocji nagród, mnożenie punktów, a także wyróżnianie najbardziej lojalnych uczestników, dla których przygotowywane są dodatkowe atrakcje – m.in. możliwość zamawiania nagród spoza katalogu to do tej pory elementy, które wpływały na atrakcyjność programu. Od listopada br. dla uczestników posiadających status VIP wprowadzana jest karta przedpłacona Programu Fachowiec. Karta daje możliwość nieograniczonej wymiany punktów na złotówki, za które użytkownicy będą mogli dokonywać zakupów dowolnych produktów, w tym marki Atlas lub odebrać gotówkę w bankomacie.
REKLAMA:

Szczegóły programu lojalnościowego Fachowiec można znaleźć na stronie www.programfachowiec.pl, gdzie dla użytkowników przygotowano m.in. funkcjonalny kalkulator, podpowiadający jaka wartość zostanie przelana na konto za określoną liczbę punktów. Wdrożeniem zmian związanych z rozszerzeniem mechanizmu zajęła się firma DATA SOLUTIONS, która od 2008 roku wspiera Program Fachowiec.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Atlas
#wiadomości #ściany #atlas #programy_lojal

Więcej tematów: