Dachówka ceramiczna od Braas RUBIN 9V

Podziel się:
Marka Braas, w lutym br., wprowadza na rynek nową dachówkę ceramiczną dużego formatu - RUBIN 9V. Będzie to największa dachówka ceramiczna w ofercie producenta kompletnych systemów dachowych. Czy wielkość ma znaczenie? Będziemy szczerzy, dla nas tak.

Fot. Monier BraasFot. Monier BraasJuż 4 lutego firma Monier Braas poszerzy swoją ofertę o produkowaną w Niemczech dachówkę ceramiczną RUBIN 9V. Nowy produkt będzie największą dachówką w całej ofercie marki Braas. RUBIN 9V należy do typu dachówek wielkoformatowych i ma ponad 47cm długości. Dzięki swoim imponującym rozmiarom minimalne zapotrzebowanie na 1m2 wynosi tylko 9,4 sztuki. Dodatkowo możliwość jej przesuwu wynosi aż 30mm, co bardzo ułatwia pracę dekarzom, a tym samym przyśpiesza pracę podczas budowy.

RUBIN 9V to dachówka uniwersalna. Można ją z powodzeniem stosować na każdym rodzaju dachu - zarówno nowym jak i remontowanym. Oferowana będzie w kolorowych angobach (miedzianych, brązowych, antracytowych) i glazurach (kasztanowych, czarnych błyszczących), których wysoka jakość znana jest na rynku, dzięki dachówce Rubin 13V. Klasyczna paleta kolorów pozwoli dopasować dach do każdego otoczenia.
REKLAMA:

Fot. Monier BraasFot. Monier BraasRUBIN 9V to nie tylko dachówka podstawowa, ale jak zawsze w przypadku oferty Braas kompletny system z szeroką gamą dachówek kształtowych i akcesoriów dachowych. Tak jak inne dachówki ceramiczne Braas RUBIN 9V objęty jest 20 letnią gwarancją oraz dodatkowo 5 letnią gwarancją na działanie mrozu.

KOLORY DACHÓWKI:

odstawowe dane techniczne:
- Długość krycia: 370 – 400 mm
- Przesuw: 30 mm
- Średnia szerokość krycia: 267 mm
- Zapotrzebowanie na 1 m2: 9,4 – 10,1 szt.
- Waga 1 sztuki: 4,0 kg
- Najmniejsze zalecane
pochylenie połaci dachowej: 16o
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Monier
#dachy #dach #zewnatrz_bud #dachowka #z ceramika #monier #produkty #Pokrycia dachowe

Więcej tematów: