Rolety Milano

Podziel się:
Obecnie na czasie są industrialne, chłodne wnętrza, inspirowane fabryczną surowością. Zwolennicy tego stylu – niezależni indywidualiści – w szczególności cenią sobie prostotę, wolną przestrzeń i funkcjonalność. Wychodząc na przeciw ich specyficznym wymaganiom, projektanci Dormax Design wprowadzili innowacyjne rolety Milano.

Zarówno cieszące się coraz większą popularnością lofty, jak i mieszkania od podstaw tworzone w stylu industrialnym, charakteryzują się dużymi oknami. Często zajmują one nawet całą powierzchnię ściany, dlatego aby wieczorami zapewnić sobie trochę intymności, a w dzień swobodnie regulować dostęp światła, warto je przysłonić. W tej sytuacji zasłony czy firany nie będą ani wygodnym, ani praktycznym rozwiązaniem. Bardzo funkcjonalne są rolety wolnowiszące Milano. Nie tylko ożywiają wnętrze, sprawiając, że stanie się bardziej przytulne, ale także, przy opcjonalnym zastosowaniu panelu dzień/noc, umożliwiają pełną kontrolę ilości światła, wpadającego do pomieszczenia.

Fot. Mat. prasowyFot. Mat. prasowy
Rolety Milano mogą być montowane na kombinowanym wieszaku jedna za drugą, dzięki czemu, w razie potrzeby, między materiałami nie ma prześwitów. Ograniczenia związane z montażem rolet praktycznie przestają istnieć dzięki zastosowaniu innowacyjnych uchwytów wieszaka. Te eleganckie i funkcjonalne uchwyty w stylu industrialnym można zamontować pod różnym kątem względem ściany.
REKLAMA:

Niekonwencjonalne rozwiązania oraz szeroka paleta barw, pozwalają na idealne wkomponowanie rolet do wnętrz mieszkalnych, jak i użytkowych. Rolety Milano znakomicie wpisują się w ideę nie tylko industrialnego stylu wystroju wnętrz, ale także doskonale nadają się do każdego wnętrza, w pełni spełniając wymogi praktyczne, jak i estetyczne nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Dodatkowy komfort użytkowania zapewnia możliwość zamontowania do wieszaka rolety dodatkowego karnisza na np. firanę – mówi Kamila Litwa, projektantka z zespołu Dormax Design.

Fot. DormaxFot. Dormax
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dormax
#okna #okno #wewnatrz_bud #okna i drzwi #roleta #dormax #produkty #Osłony - rolety, markizy itp.

Więcej tematów: