Mark & green: konkurs dla projektantów HVACa

Podziel się:
Mark Polska, krajowy dystrybutor największego w Europie producenta systemów wentylacyjno-grzewczych Mark­ BV, organizuje ekologiczny konkurs dla projektantów instalacji sanitarnych HVAC. Na laureatów czekają cenne nagrody - 11 iPadów mini.

Mark Polska zaprasza wszystkich projektantów instalacji grzewczych oraz wentylacyjnych do udziału w konkursie, który ma na celu promocję urządzeń energooszczędnych i poszerzanie wiedzy na temat ochrony środowiska w projektowaniu przemysłowym.

Aby wziąć udział w konkursie należy umieścić w projekcie instalacji sanitarnej (HVAC) urządzenia firmy Mark BV, które sprawiają, że jest ona bardziej energooszczędna. Te urządzenia to: centrala wentylacyjna mark Klimat z odzyskiem ciepła i modułem gazowym kondensacyjnym, nagrzewnice gazowe kondensacyjne GS+/GC+, promienniki wodne mark Infra Aqua oraz Infra Aqua Eco.
REKLAMA:

Najlepsze projekty zostaną nagrodzone iPadami mini, które zostaną przyznane w następujących kategoriach: projekty zawierające do 5 urządzeń Mark BV (kategoria I), projekty zawierające od 5 do 10 urządzeń Mark BV (kategoria II), projekty zawierające 10 i więcej urządzeń Mark BV (kategoria III).

W kategoriach I i II wybranych zostanie po trzech laureatów, a w kategorii III – pięciu. Komisja konkursowa, złożona z ekspertów centrali firmy z Holandii, przy wyborze zwycięzców będzie brała pod uwagę przede wszystkim stopień energooszczędności zaprojektowanej instalacji, a także zgodność zgłoszenia z założeniami i regulaminem konkursu.

Konkurs rozpoczyna się w marcu, a zakończy się w październiku 2013 roku. Warunkiem uczestnictwa w nim jest przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z projektem uwzględniającym zadanie konkursowe na adres: konkurs@markpolska.pl – formularz wraz z regulaminem dostępny jest na stronie internetowej: http://www.markpolska.pl/konkurs//
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Mark Polska
#wiadomości #instalacje #ogrzewanie #wentylowanie #konkursy

Więcej tematów: