Drzwi Otwarte Brügmann S.A

Podziel się:
Już po raz kolejny, Brügmann S.A. zorganizowała Drzwi Otwarte. Spotkanie, które tym razem odbyło się w dniach 21-22 marca 2013 roku, miało charakter zapoznawczy i stawiało sobie na cel zaprezentowanie oferty i możliwości produkcyjnych spółki.

Fot. Prezes Brügmann S.A.Fot. Prezes Brügmann S.A.Do Włocławka zawitało kilkanaście firm, chcących obejrzeć nasz zakład. Zwiedzanie, wzbogacone było blokiem konferencyjnym, podczas którego przedstawiono całą ofertę, wraz z najnowszymi propozycjami: systemem bluEvolution 82.

Wystapienie ASMWystapienie ASMNa początku, gości, słowem wstępu i krótkim omówieniem spotkania, przywitał prezes Brügmann S.A. - Radosław Cierpiał. Po nim swoje wystąpienie miały panie Joanna Florczak-Czujwid i Małgorzata Skonieczna z ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku, które omówiły najnowsze wyniki analizy rynku stolarki okiennej w Polsce. Ich prezentacja wzbudziła spore zainteresowanie i zachęciła uczestników do dyskusji. Ożywiona atmosfera towarzyszyła również wykładowi Dyr.Handlowego Brügmann S.A. - Sławomira Drożdżewicza, który przedstawił pozycję spółki na tle konkurencji na rynku krajowym i w Europie.
REKLAMA:

Dyrektor Handlowy - Sławomir Drożdżewicz Dyrektor Handlowy - Sławomir Drożdżewicz Na początku, gości, słowem wstępu i krótkim omówieniem spotkania, przywitał prezes Brügmann S.A. - Radosław Cierpiał. Po nim swoje wystąpienie miały panie Joanna Florczak-Czujwid i Małgorzata Skonieczna z ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku, które omówiły najnowsze wyniki analizy rynku stolarki okiennej w Polsce. Ich prezentacja wzbudziła spore zainteresowanie i zachęciła uczestników do dyskusji. Ożywiona atmosfera towarzyszyła również wykładowi Dyr.Handlowego Brügmann S.A. - Sławomira Drożdżewicza, który przedstawił pozycję spółki na tle konkurencji na rynku krajowym i w Europie.

Dyrektor Działu Technicznego: Paweł Chróśniak Dyrektor Działu Technicznego: Paweł Chróśniak Konferencję zakończył Paweł Chróśniak - Dyrektor Działu Technicznego - prezentujący najnowsze propozycje Brügmann S.A. Omówione produkty bardzo zainteresowały zgromadzonych, co widoczne było w prowadzonych po wykładzie rozmowach.

Fot. Brügmann S.AFot. Brügmann S.ADruga, nieoficjalna część spotkania, połączona z kolacją i wizytą w kręgielni, pozwoliły na dalszą wymianę zdań. Planowany turniej bowling’owy o „kregiel Prezesa Brügmann’, poprzedził pokaz tricków bowling’owych w wykonaniu obecnego Mistrza Polski w bowlingu - Adama Błaszczaka. Pobudzone emocje sportowe uczestnicy rozładowli na torach, w miłej atmosferze rywalizacji i dobrego humoru.

Źródło: Brügmann S.A
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Brügmann
#okna #drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi #brugmann

Więcej tematów: