Stolbud Włoszczowa po XI Targach Grupy PSB

Podziel się:
W dniach 11-12 kwietnia 2013 r w Centrum Targowym w Kielcach odbyły się Targi Grupy Polskie Składy Budowlane. W targach uczestniczą kupcy i dostawcy Grupy PSB. Wzorem lat ubiegłych - Stolbud Włoszczowa S.A. również zaprezentował swoją ofertę produktową oraz handlową.

Fot. Stolbud WłoszczowaFot. Stolbud WłoszczowaUczestnictwo w targach przekłada się na rzeczywiste zamówienia biznesowe. W tym roku kontrahenci mogli skorzystać z bardzo atrakcyjne oferty cenowej na skrzydła i drzwi wejściowych do mieszkań, co zaowocowało konkretnymi zamówieniami. Ponadto na stoisku zaprezentowane były między innymi: balkon HS Capital z okładziną aluminiową, balkon PLUS drewniano- aluminiowy, drzwi wejściowe do domów z nowej kolekcji Sarmatia, dźwiękoszczelne drzwi do mieszkań Saturn a także drzwi wewnętrzne okleinowane Carlo. Wszystkie produkty oraz całe stoisko utrzymane było w aktualnie obowiązujących w aranżacji wnętrz trendach kolorystycznych. Dominowała szarość i biel oraz oczywiście kolor czerwony, który jest charakterystyczny dla firmy Stolbud Włoszczowa.
REKLAMA:

Fot. Stolbud WłoszczowaFot. Stolbud WłoszczowaTargi Grupy PSB odbyły się już po raz XI. Uczestniczyło w nich ponad 300 największych producentów branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej, których oferta jest dostępna w sieci Grupie PSB. Targi są imprezą typowo handlową zamkniętą dla publiczności- wyłącznie dla określonej grupy kupców i stałych dostawców Grupy.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Stolbud Włoszczowa
#okna #wiadomości #okno #targi #okna i drzwi #stolbud_wloszczowa

Więcej tematów: