Świadome projektowanie - zakończenie otwartych warsztatów dla architektów w Dormax Design

Podziel się:
Z końcem kwietnia b.r. w siedzibie Dormax Design, eksperta w dziedzinie systemów zaciemnień wnętrz, odbyły się ostatnie warsztaty kreatywne zatytułowane: „Świadome projektowanie”. Wydarzenie rozpoczęło się od zaprezentowania najnowszego katalogu inspiracyjno-produktowego.

Dormax Design, zgodnie z przyjętą strategią, systematycznie buduje swoją pozycję na rynku aranżacji wnętrz. Jednym z kluczowych instrumentów wykorzystywanych w tym celu są otwarte spotkania z projektantami. Dzięki warsztatom architekci mogli bezpośrednio zapoznać się z szeroką gamą oferowanych rozwiązań, z bliska zobaczyć cały proces produkcji, a także samodzielnie złożyć wybrane produkty.

Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na otwartość w komunikacji z rynkiem. Bardzo nam zależy na stałym dialogu z architektami, dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać produkty, dosłownie mówiąc „składane i szyte na miarę – mówi Filip Pawłowski CEO Dormax Design.
REKLAMA:

Cykl spotkań z architektami i projektantami „Świadome projektowanie” miał za zadanie uświadomić projektantom, jak ważne we wnętrzach są przesłony okienne, zobrazować możliwości kolorystyczne, stylistyczne i designerskie. Temat ten jest niestety rzadko poruszany w fazie koncepcyjnej projektowania wnętrz, a może stać się jego dominantą lub idealnie wpisywać się w stylistykę czy klimat pomieszczenia. Chcemy przekazać projektantom naszą otwartość na nowe pomysły– podsumowała Kamila Litwa, projektantka Dormax Design.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dromax
#wiadomości #okno #wewnatrz_bud #wnetrza #seminaria #roleta #dormax

Więcej tematów: