Zastaw kluczy udarowych Torx marki NEO

Podziel się:
Renomowana marka narzędzi ręcznych NEO konsekwentnie rozwija ofertę produktów warsztatowych. Najnowszą propozycją kierowaną do profesjonalistów jest zestaw wysokiej jakości kluczy udarowych Torx.

Fot. NeoFot. NeoNowy zestaw NEO składa się z 8 kluczy przeznaczonych do odkręcania z udarem śrub typu Torx. W zestawie znajdują się klucze w najczęściej spotykanych rozmiarach: T25, T27, T30, T40, T45, T50, T55, T60. Każdy z nich współpracuje z napędem o rozmiarze ½”, dzięki czemu stanowią funkcjonalne uzupełnienie warsztatowego zestawu narzędzi pneumatycznych.
REKLAMA:

Do budowy kluczy NEO wykorzystano specjalną stal udarową (stop z dodatkami chromu i molibdenu - CrMo). Cechy fizyczne materiału umożliwiają długotrwałe, impulsowe obciążanie kluczy dużymi momentami skrętnymi. Dzięki temu klucze gwarantują bezproblemowe przykręcanie i odkręcanie nieużywanych, a nawet zapieczonych połączeń śrubowych. Sam stop stali chromowo-molibdenowej cechuje się również dużą twardością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego bazujące na nim nowe narzędzia NEO pozwalają na pełne przekazanie momentu obrotowego generowanego przez napęd przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości narzędzia.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Neo
#maszyny #do prace_reczne #narzedzie_reczne #neo #produkty #Narzędzia ręczne

Więcej tematów: